Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a Wado Ryu karate?...

Milyen a Wado Ryu karate? Mennyire erős, durva a többi karatéhoz képest? Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello.

Én már 3 év 3 hónapja Wado-ryu karatézok és kiváló küzdősport amivel megtudod majd védeni magad.Bár én nem nagyon szeretek versenyezni mert szerintem egy ősi harcművészetnek nem szabadna a versenykaratéról szólnia.Vafyis a versenyzésről csak akkor járj szerntem versenyre ha nem az érme a cél hanem a tapsztalat szerzés más karatékákkal és hogy felmérd hogy más mesterek mennyire tartanak jónak illetve hogy méltó vagy e a megszerzett övedre(tudod a vizsga után ha sikerül megkapod a magasabb övet) .15 éves fiú vok.


Naa a kérdéseidre a válasz.Ugyan annyit ér mint az összes többi karate és az összes többi küzdősport harcművészet önvédelmi sport vagy ki minek nevezi vagy hogy pontosabb legyek ki mire akar járni.Annyit ér a Wado-ryu karate mint az összes többi karate és küzdősport.Annyit és amennyit TE BELEFEKTETSZ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Durvának annyira nem mondanám mert kontrolálni kell magad.Nem az a cél hogy kiüsd az edzőtársad vagy más ismeretlen karatékát.De ha már eléggé megerősödtél akkor azért a társaddal hasbavághassátok egymást erősen késöbb még erösebben.

ANNYIT ÉR AMENNYIT TE BELEFEKTETSZ. AMENNYIRE

KEMÉNYEN EDZEL AZ EDZÉSEKEN ÉS AMENNYIT OTTHON IS EDZEL

VAN BENNE ERŐSÍTÉS, KATA, KUMITE, ÉS MÉG SOK MINDEN DE HOLNAPRA SE LENNÉK KÉSZ HA MID LEÍRNÁM.Én nanyon szeretm a karaténak ezt az ágát.Az 1. ezdésen beleszerettem és mániákus lettem.Legszívesebben abbahagynám a sulit hohy dolgozni menjek és a szabad időmet több óra edzéssel töltsem :) :) :)



MEGKÉRDEZHETEM TŐLED HOGY HOL ÉLSZ HOVA FOGSZ JÁRNI (FALU VÁROS) EDZÉSRE KIHEZ FOGSZ JÁRNI EDZÉSRE (HOGY HÍVJÁK MAJD A JÖVŐBELI MESTEREDET, MESTEREIDET MERT AKÁR TÖBB IS LEHET)ILLET HOGY HÁNYDANOS A MESTERED, MESTEREID ILLETVE HOGY A KLUBBVEZETŐTÖK HÁNY DANOS ÉS HA RAJTA KÍVÜL VAN MÁS MESTER AZ HÁNY DANOS ÉS HOGY HÍVJÁK A MESTEREDET , MESTEREIDET



MEGÍRNÁD NEKEM IDE VAGY PRIVÁT ÜZENETBEN NEMEM....ELŐRE IS MEGKÖSZÖNNÉM:) :) :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

éS LÉTSZIAMIT KÉRTEM AZT IDE VAGY ÜZENETBEN ÍRD MEG NEKEM

2012. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a lelkesedést :D Én igazából nem tudom,hogy fogok-e járni,de nagyon szeretnék. 14 éves lány vagyok,Budapesten élek,hogy kihez járnék és hol,azt igazából nem tudom :D

Szerintem a nyáron vagy jövőre kezdeném el,de anyukámon múlik a dolgok nagyobb része.A helyzet az,hogy gerincferdülésem van,és nem ajánlják,de szerintem heti egyszeri edzés nem ártana meg.

2012. ápr. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!