Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok lapos fenékre könnyű,...

Tudtok lapos fenékre könnyű, de hatásos tornagyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Lapos a fenekem és azt szeretném,hogy kerekebb legyen.Olyan tornát keresek ami közben a combomat is megtornáztatja és feszesebb lesz.Vékony az alkatom.
2012. ápr. 27. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb rá a guggolás, kitörés, lehetőleg súllyal.
2012. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj könnyű munkával eredményt - a kerek popsit nem adják ingyen. ;)
2012. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek (tisztelet a kivételnek) büdös a munka. Rossz hírem van. Ha te kerek feneket akarsz, akkor kő keményen meg kell izzadnod érte. Fájni fog. Nagyon, de aztán azt fogod mondani, hogy megérte!
2012. ápr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy könnyű munkával nem tudok eredményt elérni.Kb. 1 hónapja minennap csinálok 40 gugolást,de nemnagyon segített,reggel 20-at és este 20-at,egyszerre nem bírok 40-et csinálni mert elfáradok és elkezd gyorsabban dobogni a szívem,keveset tornázok és nincs a szívem megszokva a tornára.Elég a kitörés és a gugolás vagy az interneten tudtok valamilyen jó oldalt ahol ilyen tornák vannak?
2012. ápr. 30. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Vannak jó edzések a bodyrock.tv oldalon is.

2012. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemmondod, hogy nem segített napi 2x20 guggolás..? Mik nem vannak... :D


Éreznéd, hogy az én szívem hogy dobog edzés közben - aztán mégis itt vagyok. Az a jó, ennek így kell lennie, ne féltsd magad a munkától és meg lesz az eredménye!

2012. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól írja Cyan, 40 guggolás az semmi. Heti kétszer eddz keményen kb. így: Guggolás 3*40-50, kitörés 3*40 (lábanként), lábemelések hátra térdállásból 3*50.

ehhez menjen egy tömegnövelő étrend, ami nőknél 2g*testtömegkg fehérje és 3-4g*testtömeg kg szénhidrát.

Jó étrend nélkül nem tud az izom növekedni a fenekeden sem:)

2012. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van. Te ne akarj nyugalmi állapotban maradni, amikor edzel! Ez a lényeg benne. Amúgy a 2x20 guggolás semmi! Legalább 2x100-at csinálj! Nem kell egyszerre. Szériázz. Egy sorozat legyen 20 ismétlés, aztán pihenj 1 percet és mehet a következő 20. Ez már talán érni fog valamit...
2012. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem rosszul guggolsz. Én pl térdből gugolok, és max a combomban lett izomlázam, a guggolás egyáltalán nem olyan jó fenékre mint mondják, az inkább combokat erősíti.
2012. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod. Mélyre kell guggolni és bizony nem picit megy a farizmokra.

[link]

2012. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!