Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka vagy kocogás? Egy...

Rubint Réka vagy kocogás? Egy amúgy is vékony lánynak (aki kb.1 kiló zsírt szeretne leadni és feszesedni, sokat) melyik tesz jobbat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a fegyencedzés.
2012. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az az intervallum? Nem vagyok valami tájékozott.. :)
2012. ápr. 28. 22:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék húú de izmos lenni, csak zsír nélküli, feszes. Zsírból 1, maximum-maximum 2 kilót kellene leadnom, feszesség meg...az talán rám férne.
2012. ápr. 28. 22:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó az intervallum kardió, de egészítsd ki otthoni guggolással, kitöréssel, fekvőtámasszal, haspréssel, lábemeléssel.

Jó erre a fegyencedzés is valóban, vagy vannak jó tornák a bodyrock.tv oldalon.

2012. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

erről a nem akarok izmos lenni dologról jutott eszembe-

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De én ha csak Réka és a kocogás között szeretnék választani, melyiket ajánljátok? ;;) Főleg a feszesítés a cél, de a Réka dvd-ivel kevéske zsír is lemenne? Nem értem. :D

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. ápr. 29. 08:53
 7/12 A kérdező kommentje:

Én jártam terembe edzeni, igaz csak egy hónapot, de picit izmos lett a karom és nekem tényleg nem tetszik. :)

MOst kb. ilyesmi vagyok: [link] picit talán vastagabb, 1-2 kilócska zsírral magamon, de az én szememben ez az alkat a szép, ezért nem is járok többet terembe.

Tudom sokaknak vonzó az ilyen kar: [link] viszont én magamon el nem tudnám képzelni, nagyon nem! Én a vékonyságot szeretem. Nem a csontsoványságot meg a vékonysághoz társuló magas testzsírszázalékot (az szörnyű), de a feszes vékonyságot. :)

2012. ápr. 29. 09:20
 8/12 anonim válasza:
én a kocogásra és diétára szavazok
2012. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor legyen kocogás. Egyébként leginkább az étrenden múlik a dolog.
2012. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom, sok fehérje-fehérje-fehérje a kulcs..de nekem az nem megy. Napi egyszer eszem egy tányér ételt, tegnap pl. 3/4ed tányér rizs volt a menü 4 kis szelet Camembert sajttal és egy csemegeuborkával. 49 kiló vagyok amúgy, 16O cm.

Akkor a szaladástól leszek feszes, "kemény" :D? Réka nem segít? Nekem a térdízületeim eléggé fájósak, most is kalciumot szedek, hogy ne legyen olyan érzékeny a lábam.

2012. ápr. 29. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!