Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet vele? Mit csinálhatné...

Mi lehet vele? Mit csinálhatnék még?

Figyelt kérdés

Egy ideje (január óta) fáj a térdem..sehogy nem tudom mulasztani.

Január eleje: Valamitől (meg erőltethettem) fáj a térdem.. utána ráesek tesin. Rá két napra kórház--> röntgen. (Nagy ívben le se sz***k) "Nincs kóros elváltozás. Javallat: pihentetés, borogatás" 1 hétre rá már nem fájt annyira.. de még mindig. Elkezdtem az edzéseimet megint.. minden szép és jó, de közbe jön egy húzódás.

1,5 hónapja nem birok vele futni.

Cooperen 900m tudtam vele végig szenvedni utána neki kellet állnom nyújtani, hűteni.

Most hogy neki állok megint kint "dolgozni" ismételten fáj. fáslizom meg kenem.. de nem csinálhatom az idők végeztéig.

(az ínszalagom és környéke fáj)

Mit tudnék tenni? 13/l



2012. máj. 8. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el rendes sportorvoshoz. A kórházban valóban le se sz...ak, szóval egyszer szerintem megérné rászánni a pénzt, és elmenni magánrendelésre.
2012. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bk.-megyében ki van normális?

És kb. mennyibe kerülne?

2012. máj. 9. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, alul találsz Békés megyeieket is.


Azt, hogy mennyibe kerül, nem tudom, de néhány ezer forintot valószínűleg elkérnek. Nem kevés, de talán komolyabb a baj, és az egészségedért és s későbbi zavartalan sportolásodért egyszer megéri ennyit kiadni.

2012. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Linkelni nem sikerült. :D

Rá áldoznék, de akkor normálisra ahol meg vizsgálnak rendesen.

2012. máj. 10. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó, bocsi, tényleg, a link lemaradt. :D

[link]


Ez elég korrektnek tűnik, szerintem ezeken a helyeken rendesen megvizsgálnak

2012. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!