Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Műanyag hullahopp karika,...

Műanyag hullahopp karika, megtöltve rizzsel (színültig) hasonlóképpen használ, mi fa társai?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 20:30
 1/4 anonim válasza:
Ne baszkódj ilyen marhaságokkal xD! Vedd meg a fahullahoppot az nagyon jó, nekem is olyan van és hatásos, de tiszta lila ződ foltos leszel tőle, de ez van. Most annak mi értelme van, ha beletöltöd a rizst a műanyagba? Kifog esni és tiszta ideg leszel tőle :D Nem éri meg... Őszintén ez tiszta hülyeség, de ha van kedved hozzá hajrá! Majd porszívózhatod fel a rizsszemeket, amikor szétfog esni a műanyagból... Hallgass rám és vedd meg a fa hullahoppot :)
2009. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért potyogna ki?? xD már beletöltöttem, és tök nehéz lett, mármint annyira nem, csak nehezebb, és nem potyog ki, nem csörög (am mégis h potyogna ki?) és énis kék-zöld vagyok.
2009. okt. 25. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért potyogna ki, mert ha szétszeded a karikát még megtöltöd, és utána összezárod, már nem lesz annyira erősen összezárva mint addig, volt, ezért megeshet hogy szét én is jártam már így nem egyszer. De ragazd meg a nyílást erős ragasztóval (ne celluxal) És akkor az tartja.
2009. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én hullahoppom ilyen fém szeggel megvan tűzve gyárilag pluszban, és azt vissza tudom tolni (illetve kalapálni xD)és így nem esik szét.
2009. dec. 29. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!