Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor nem is végezhteke...

Akkor nem is végezhteke zsirégető gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
163 centihez vagyok 50 kiló ami sztem pont jó, csak felesleg a hasamra rakodik. elkezdtem cardiot végezni és lement a fenekem is, és fogytam sajnos 1 kg ot is.diéta és felülés, helyettesítheti nálam a zsirégető gyakorlatokat?
2009. jún. 30. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
kardió az nem zsírégető edzés itt kezdődnek a gondok, és azért ment le úgy a súlyod hogy nem veszítettél zsírt, mivel valószínűleg a táplálkozásod nem megfelelő, így pedig a kardiótól izmot veszítettél. a zsírégető edzést aerob edzésnek hívjuk, és más a szisztémája mint a kardiónak!
2009. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én fitness videóra csináltam 45 perces volt és cario party volt a neve.
2009. jún. 30. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
hahah videora hat nem jo az ott maximum a sobert norbit latod lefogyni mert neki olyan volt a genetikalya neked meg lehet h nem es igyen ne csak edz hanam csökentsd le a szenhidratot es növekd a feherje adagot nigy malyd meni fog belölle es legközelebb ne kardiozzal
2009. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi de én spinningezek úgy tudom az kardio edzés és olvad le rólam a zsír
2009. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mar bocsi de a sóbertnorbi úgynéz ki mint 1 teleszart zokni

inkább valami versenyző testépítőt/fitnessmodellt kérdezz meg, hogy fogyj le

2009. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!