Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem akarok kondi terembe...

Ha nem akarok kondi terembe járni, elég ha veszek egy multifunkcionális súlyzópadot?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 3. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell mellé guggoló állvány, szerelhető egykezes súlyzók (én fel tudom 60kg/db-ra pakolni) egyenes, francia rúd, rengeteg tárcsa, húzódzkodó rúd. Így már lehet mindenre szépen edzeni.:)
2012. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez az ár is sok egy gépért

nálunk egy fullos terem van 10 akalmas bérlet 4500Ft

veszel még hozzá rudat meg súlyzót és ha kiszámolod hogy ebből mennyiszer elmehettél volna...

egyébként ha nagyon ragaszkodsz az otthoni edzéshez ne ilyet vegyél, mezt az ilyen típusú lábazógép része nem a legjobb, mert nem tudod állítani és ha olyan ponton nyomja a lábadat elég zavaró lehet és nem tudsz rá figyelni rendesen (tapasztalat).

2012. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak váll, hát és mellizom edzésére használnám.
2012. jún. 3. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek a multifunk. gépek általában nagyon rosszak kényelmetlenek. nagyon hobbi szintre jó csak. inkább terem..
2012. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell multigép. Kell egy állítható fekvenyomó pad, guggoló állvány, kézi súlyzó, rúd, sok tárcsa, húzódzkodó rúd. Nekem ez van, simán elég.
2012. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!