Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol kúra?

Stanazolol kúra?

Figyelt kérdés

Hali!

Most szeretnék kezdeni egy stanazolol kúrát. Azt szeretném kérdezni hogy melyiket ajánljátok jobban a 100 szemes 5 mg-osat vagy a 20 szemes 50 mg-osat? És a stanazolol mellé milyen fehérjét ajánlotok szálkásodni szeretnék elsősorba de szeretnék még nőni is. Olvastam hogy a stanazolol rontja az izületeket ezért mellé proenzi 3 at szedek. 2 Fehérjét néztem ki az egyik a Brutal: Muscle ON a másik meg a Scitec Nutrition: New Form ja. Heti 3 X kondizok és 2X kardiozok.



2012. jún. 3. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a koxhoz fordulsz jól gondold meg, mert onnana nincs visszaút (igen a Stanazolol az kox). Nem hiszem, hogy ezek közül bármelyik is megérné.
2012. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Minek a stana, az ízületedből kihajtja a vizet, magában nem ér semmit, egy jó étrenddel többet kihozol, mint egy gyenge koxal.
2012. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kox de a könnyű koxok közé tartozik és nincsenek súlyos mellékhatásai. Izületekre hat egy pöppet de ha pakolod magadba a kalciumot meg az izület javítókat semmi bajod se lessz.
2012. jún. 3. 18:05
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy napi 12 órát kockulok és pakolom magamba de gyors szálkásodást akarok elérni régen 90kiló voltam azóta nőttem és leadtam 30 at 1.5 év alatt akkor elkezdtem kondizni és 67 kiló lettem de még mindig nem nézek ki úgy ahogy szeretnék. 174 cm vagyok de még mindig van mit szálkásodnom.
2012. jún. 3. 18:12
 5/16 anonim ***** válasza:
A stana nem szálkásít. ez óriási tévedés. Nem fogsz vele több zsírt leadni, csak kis vizet. Miért nem normális szálkásító diétán gondolkozol és mellé aerob edzés. ez ad eredményt nem egy gyenge szteroid.
2012. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A stana anyagcsere gyorsító. És eléggé segít a szálkásításban ismerősöm ezzel szálkásította ki magát teljesen. Persze nem mindegy hogy igazit vagy hamisat veszel.
2012. jún. 3. 18:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem ne magyarázd meg, hogy mire jó, 26 éve edzek, eleget láttam és olvastam, és rengeteg embert ismerek aki próbálta.
2012. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
26 évig kox nélkül gyúrtál?
2012. jún. 3. 18:21
 9/16 anonim ***** válasza:
igen, van ilyen, minek, kox, ha nem versenyzek, így is megvan a tömeg.
2012. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Néztem sima szálkásító étrendeket és azon kívül hogy melle húsát meg rizst kell enni 600 féle étrendkiegészítőt gyors és lassú felszívódású fehérjét aminosavat meg minden más vackot kéne szednem sztem ezek is vannak annyira károsak mint egy stana kúra. És én is láttam sok embert aki próbálta és tartós száraz izomréteg alakult ki rajtuk és sokat szálkásodtak. És most azért ez csak stanazolol nem Sustát akarok lőni magamnak...
2012. jún. 3. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!