Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 18-20 kg-ot!...

Fogyni szeretnék 18-20 kg-ot! A ZUMBA segíthet nekem ebben? Természetesen diétázom is.

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Az jó, ha diétázol, de a zumbát én csak szórakozásnak ajánlom. Szerintem nem elég intenzív, persze valamicskét biztos fogyaszt, de érdemes lenne heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzést(vagy 20 perces intervallum kardiót) betenni. Pl. kocogás, bicaj, ami bevált és működik.
2012. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A zumba elégtelen ahoz, hogy zsírt tudj leadni
2012. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most a káposzta leves diétát csinálom, mert a káposzta, elvileg zsír égető, és egy kis mozgással, ez hátha segít
2012. jún. 7. 14:15
 4/10 A kérdező kommentje:

Eddig nem igazán volt mozgás az életemben. Volt, hogy úgy fogytam 10 kg- ot, hogy nem tettem érte semmit, most meg. . .

Tavaly 57 kg voltam, most meg vagyok 68 kg, és 160 cm.

Szeretnék végre jól kinézni.

Sajnos nincs nagyon időm eljárkálni különböző edzőtermekbe. :(

Azért is gondoltam, hogy esetleg jó lehet nekem, ez a táncikálós fitness forma

2012. jún. 7. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Az gyenge edzés lenne. kocogást tegyél be vagy bicajt. A káposztadiétát is felejtsd el, nem éget semmi zsírt a káposzta, gratulálok annak aki kitalálta.

Normális szálkásító diéta kell, nem kiskegyed szintű koplalás. :)

Így csináld: [link]

2012. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Montez!

Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsot!

Még csak pár napja csinálom, de már a könyökömön jön ki. Azért próbáltam meg, mert állítólag ez egy ősi módszer, és elég sok helyen olvastam róla

2012. jún. 7. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a linket, de sok ilyen cikk van még. Ez az ami működik. Minden testépítő, fitneszes csaj így szálkásít le. [link]
2012. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nincsen zsírégető élelmiszer.

gondolom ez a képosztás dolog provokáció.

ha eddig nem csináltál semmilyen edzést,akkor a heti 4 ugribugri jó lesz kezdésnek.

2012. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a gond a zumbával, hogy az még csak nem is ugra bugra, hanem csak csípőrisza táncika, azzal nem fog menni sokra.:)

Nem kell félni a normális aerob edzéstől.

2012. jún. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Disi válasza:
100%
Hát nem tudom felétek milyen egy zumba óra, de nálunk elég kemény. Van benne egy csomó aerob mozdulat is, karra, combra, popsira. Rajtam 5-6 kg plusz kiló maradt szűlés után. Egy hónapja járok heti kétszer, eddig 2 kg minusz és érzem a nadràgjaimon hogy kisebb lett egy picit a combom kőrmérete. Ùgyhogy nekem ez a csipòriszás táncika hatásosnak bizonyult. És rettenetesen élvezem. Persze kinek milyen mozgásforma jön be.
2012. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!