Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy vékonyabb legyen a karom?

Figyelt kérdés

2 hónapja diétázom, heti háromszor futok, háromszor tornázok (comb-, láb-, kar-, hasizom gyakorlatok ->

a karra ilyen gyakorlatokat szoktam végezni:

http://www.youtube.com/watch?v=ihok8WJnVd4 ).


8 kiló lement, 30 centit karcsúsodtam összesen,

DE a karom egy centivel nem lett vékonyabb!

(se formásabb, se izmosabb)


Még mindig 27 centis díjbirkózó karjaim vannak, holott már elértem a célsúlyt. Max. 1-2 kiló mehetne még le.


Jelenleg 160 centihez pontosan 50 kilót nyomok.


Amikor legutóbb ennyi voltam, nagyon máshogy festettem. Határozottan vékony karjaim voltak (22 centi - tudom, mert táncoltam és a ruhához levett méretek még megvannak), ezért zavar a mostani helyzet.


Sejtettem, hogy nem leszek pont ugyanolyan, hiszen csak eltelt 4 év, de arra nem számítottam, hogy ennyire máshogy "alakulok" vissza.


Valakinek valami ötlete?

Mit csinálok rosszul?


Tudom, hogy helyi fogyás nem létezik, és elméletben türelemmel kellene várnom, hogy onnan is meginduljon a fogyás, de türelemből már nálam nem sok maradt. :)


27 vagyok, 50 alá nem nagyon kellene mennem, ha még mindig nőnek szeretnék látszani, nem pedig serdülés előtt álló kislánynak. Már így is kint van minden bordám, s a mellem is elfogyott (75 C-ről már 70A-nál tartok).


2012. jún. 11. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jól tudod. Nincs helyi zsírégetés. A 27-es kar az miért díjbirkózó méret? :) Szerintem teljesen jó, nem kellene fogynod.
2012. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dirtboy ***** válasza:
160cm és 27es kar az egyáltalán nem nagy,nem tudom miért akarod még vékonyítani már így is alig létezik.
2012. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ööö, sosem értettem, honnan veszi bárki is, hogy majd bizonyos gyakorlatoktól vékonyodni fog az adott testrész... sohasem fog. Mástól függ. Ha meg ilyen gáz súlyokkal csinálod a mit, mint a videóban, semmi nem is fog történni (azért gáz, mert kb olyan könnyű, mint hasonló térfogatú gáz...). Hidd el, annak a csajnak sem ettől lett olyan karja, nem is tudom, miért akarnak beetetni.


Amúgy valami vizuális élményben részesíthetnél, mert el nem tudom képzelni, milyen lehet a 27es "díjbirkózó" kar (: Persze, alacsony vagy, mások az arányok, pont ezért kérem.

2012. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mert aránytalanul fest? És az összes rövid ujjú blúzom, ami pont passzol máshol, az a karomnál szoros?


A 36-os konfekció méret nagy rám, a 34-essel pedig így járok. Ezért.


A vállam össze-vissza 34 centi.

2012. jún. 11. 20:51
 5/17 A kérdező kommentje:

Nincs feltöltve a fényképezőm, de viszonyításnak kb. ennyi a különbség.


[link]

2012. jún. 11. 20:55
 6/17 anonim ***** válasza:

1. Szerintünk nem sok a 27-es kar.

2. Nem tudod gyakorlatokkal lefogyasztani.

Tehát vagy elfogadod vagy tovább diétázol, amit nem kellene szerintem.:)

2012. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ennyi biztos, hogy nem lehet a különbség. Már csak matematikailag sem, hiszen a 27-es és a 22-es kerület közt 1,5 centi átmérőkülönbség van (megközelítőleg kör alakú keresztmetszetű karral számolva). Az a másfél centi meg nem ennyi, ugye? Szóval most vagy nekem, vagy neked van rossz szemmértéked :D
2012. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem a szememnek, hanem a kép alatti táblázatnak hiszek.

De az igaz, ez a tényleges kezdőképe az illetőnek.

[link]

2012. jún. 11. 21:10
 9/17 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha így "születtem" volna, ha korábban - mielőtt felszedtem volna ezt a néhány kilót, amit leadtam - is pufók karom lett volna, akkor legyintenék, hogy ez alkati sajátosság.


A széles csípőmet sem akarom lereszelni, és az összeérő combom miatt se sírok (42 kilósan is összeért).


Hiába fogytam le, nem találok blúzt magamra, pedig szigorú dresscode-ot előíró helyen dolgozom és régen nem volt ilyen gondom.

Megvannak még a régi ruháim, ezért vagyok biztos benne, hogy nem képzelem.

2012. jún. 11. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:

Lyézus! Akkor nekem van rossz szemmértékem... hát jó, végülis ő csak 159 centi, én meg nagyobb emberekhez vagyok szokva :D Gondolom innen szedted a díjbirkózó jelzőt is :P

Hm. Nemtommicsinálj :D Elvileg csak a további diéta segíthet, gyakorlatilag meg passz. Legyé izmosabb mindenhol, és lesz egy új testarányod :D

2012. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!