Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlott tömegnövelők szedése...

Ajánlott tömegnövelők szedése kezdőnek?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok testépítés terén, most nyáron kezdenék el vmit is csinálni igazából. Ez kb. azt jelenti: konditerembe nem járnék el (drága+nincs időm) hanem otthon próbálnék meg edzéseket elvégezni. Jók a lehetőségeim bár gépeim nincsenek de az alap dolgaim megvannak (súlyzók, húzódzkodó, stb.) ezenkívül lehet kipróbálnám a 'fegyencedzés' edzést is.

Tudom a táplálkozás fontos de erre csak kis mértékben tudok figyelni a menüt nem tudom megváltoztatni esetleg csak a közti étkezéseket. Úgy gondoltam nagyobb sikert érnék el tömegnövelő(nem tudom melyik ajánlott a kezdőknek) szedésével, mivel egy vékony alkatú, hízásra nem hajlamos 18F vagyok. Főleg felső testre szeretnék izmosodni/edzeni, edzések mellett biciklizek, futok és ritkán úsznék is. Tanácsokat és ötleteket vérnék :)



2012. jún. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
en 20 eve sportolok, voltam valogatott es sosem szedtem semmit. ha csak gyurmazni akarsz es jol kinezni, akkor felejtsd el a barmilyen porokat es a bodys edzeseket. lehetsz egeszsegesen is szep.
2012. jún. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amit az első írt az így önmagában nem igaz.

de az tény, hogy kezdőként először csinálj egy normális étrendet, és tartsd be. és ne mondd azt, hogy nem tudod. mindent lehet csak akarni kell. ha nincs normális étrended, tök felesleges a tömegnövelő. ja és nem varázsszer az sem,oké ?:)

2012. jún. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Márkó02 válasza:
Az első kommentelőnek teljesen igaza van! Nem kell terembe feszítened és az ízületeidet szétbarmolnod ha jól akarsz kinézni!
2012. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Márkó02 válasza:
Ha türelmes vagy a Fegyencedzéssel, remek fejlődést érnél el! És akkor az izom mellé társulna fizikai erő is! Ami sose árt! Ha érdekel a dolog, írj rám! Elég rég óta benne vagyok a Fegyencedzésben!
2012. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Villácska ***** válasza:

Te Markó, szerinted a Bodyzástól nem lesz valaki erős?

Erős, de ne a nagydarab Ronnie alkatú Bodysokat nézzétek...

Keressetek rá Jeff Seidre vagy Lazar Angelovra, harmóniába van a testük mégis Bodysok mivel egy olyan testet nehéz lenne fegyencedzéssel megcsinálni. Fegyencedzés jó lefektetni az alapokat. Én elég jó fejlődést értem el önsúlyos gyakorlatokkal, de most van az hogy érzem hogy a szervezetemnek szüksége van súlyzós edzésre. Az meg egy más dolog hogyan adják el a fegyencedzés könyvet, leszólják a bodysokat. Én a kevertnek vagyok a híve, Konditerem már van havi négyezerért is, ott súlyzós edzés kiegészítve egy kis önsúlyossal.

2013. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Villácska ***** válasza:

Amúgy meg ha nincs még rajtad izom akkor ne szedj tápkieget.

Ha a kondit drágállottad azt mégjobban fogod. Amúgy is fölösleges még ilyenkor tömegnövelőt szedni.

2013. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!