Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor vegyem be?

Mikor vegyem be?

Figyelt kérdés
Most szeretnék komolyabban kodnizni. Eddig semmit se szedtem (3hónap). Vettem egy Forced mass 5000-et és kaptam mellé egy tasak Crea-bomb-ot. Kérdésem az lenne mikor vegyem be azt az 1 tasakot és ha valakinek van valami tanácsa a Forced mass-al kapcsolatban azt is meghallgatom

2012. jún. 13. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

1 tasak creabomb-ot mindegy, hogy mikor iszod meg, edzés utánra teheted, de egy tasaktól nem lesz semmi.

Forced mass mehet edzés után rögtön kb 100g, de máskor olyan tömegnövelőt válassz, amiben legalább 30% fehérjetartalom van. Vagy ami még jobb, ha veszel egy jó tejsavóproteint és edzés után ehhez teszel 40-50g gyors széhidrátot (dextróz, vitargo, supercarb fast, carbo x).

Így a proteint tehetd még (gyors ch nélkül) reggel a zabpehelyhez is.

2012. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és kielégítő választ! A cra-bombal nem is volt semmi tervem. Én ugy gondoltam hogy reggel egy adag és eddzés után. mert délután eddzek
2012. jún. 13. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Én reggelre nem ajánlom az ilyen cukros tömegnövelőket, de te tudod. Edzés után meg ebből kellene 100g körül, hogy legyek benne legalább 20g fehérje. Na ezért nem ajánlom ezekeket a kis fehérjetartalmú tömegnövelőket, mert ha arra ügyelsz, hogy meglegyen a normális 30-50gprotein edzés után, akkor ebből a mass-ból kellene vagy 200g-ot betolni. Az meg már sok cukor lenne. Remélem így érthetően írtam le?:)
2012. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen érthető és köszönöm. Akkor eddzés után 2adag. a creabombot egybe? 11g (2adag)
2012. jún. 13. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, most nézem, hogy a creabom-ból 5,5g az egy adag. Akkor edzés előtt fél tasak és edzés után a másik adag.

Így lesz jó.:)

2012. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget!
2012. jún. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!