Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon széles a csípőm....

Nagyon széles a csípőm. Milyen otthon elvégzendő (! ) gyakorlatokkal tudnám hatásosan megformálni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 19:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
38%
Szerintem ha széles a csípőd azon sokat nem tudsz formálni, általában adottság attól függően hogy milyen széles a medencecsontod.
2009. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
32%
A csontból?...
2009. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon nőies ha széles a csípő. Én szeretem.
2009. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát azért nekem is széles a csontom de jócskán van zsír is rajta! Szobakerékpár állva? Kint miért nem jó?
2009. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a csontom széles. Oda híztam :S És most szeretném leadni. Biciklin kívül mégvalami gyakorlat esetleg?
2009. júl. 5. 19:31
 6/11 anonim válasza:
"Kell egy kis erotika..."
2009. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha egy picit híztál a csípődre az még nagyon szexi is:P, de azért ne legyen 150 cm a csípőd kerülete :D
2009. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
vannak jó DVD-k, és diétázz, ha oda híztál, akkor le is onnan fog menni. és akármilyen mozgással égeted a zsírt, tehát szinte bármit csinálhatsz!
2009. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia

szreintem a napi kalória amit 1 nap bevittünk a szervezetünkbe azt le is kéne adni ha nem szeretnénk meghízni.Pl.:elég este elmenni egy fél órát futni,vagy biciglizni,otthon felülésezni, gugólni,sok kis praktikák léteznek ....

2009. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
tekerd be magad folpackkal,vagy nem tudom hogy hívják azt az átlátszó csomagoló izét,de az jó ha rajtad van egész nap és úgy mozogsz mert jobban ég a zsír tőle,de sűrűn használj testápolót mert az izzadság kicsípi hamar a bőrt alatta.
2009. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!