Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Krav maga párositható e...

Krav maga párositható e Kali-val? Ha igen hol találok pesten olyan termet ehol mindkét edzés van? Jha és totál kezdö vagyok!

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
westendnél van egy hely, kresz géza utca, ott van krav, meg késharc is.
2012. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kalin valószínűleg kiröhögnek a gumi késeddel, meg a krav tudásoddal. Legalábbis normális oktatók.
2012. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Újpest-K2 Sportcentrum

itt van mind a kettő.

és van savate is,inkább arra menj.

2012. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos ahogy én eddig utána jártama kali megadná nekem a fegyveres támadás (KéS) elleni védelmet mondjuk ha buliba mások kicsit többet piáznak és eldurvulna a helyzet! A krav maga meg gyorsan tanulható és én nem versenyezni akarok csak megvédeni magamat! Nálma nem aza cél hogy a másikat a földbe döngöljem hanem hogy ráébresszem hogy a "bab nem is hus"!
2012. jún. 22. 06:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami gyorsan tanulható, azzal te nem véded meg magadat. Ezért is nem alkalmas a Krav önvédelemre. Bármi, ami úgy hirdeti magát rövid idő alatt tökéletes önvédelmet ad, azt kerüld el, mert a kettő nem megy együtt. Vagy gyorsan tanulod meg, de akkor az, mint a Krav használhatatlan önvédelemre, vagy megtanulod magadat megvédeni, de akkor hosszabb idő lesz.

Mert a Kravot is azért tudod gyorsan megtanulni, mert a Jujitsuból kivették az alap technikákat, és csak a haladó technikákat oktatják. Amik viszont használhatatlanok az alap technikák nélkül.

2012. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jujitsu
2012. jún. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jiu-jitsu sem egy rossz döntés , de a Krav-Maga-val jársz a legjobban főleg ha kifogsz egy jó edzőt....

A krav pontosan arra jó amit leírtál, váratlan támadás esetén.....

A Krav-Magával ezért is nem lehet úgy pástra állni, mint egy karatéval.....

Mert az általában a páston nem megengedett technikákat alkalmaz....

2012. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!