Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi gyakorlatot kell...

Mennyi gyakorlatot kell csinálnom ahhoz, hogy ne csökkenjen a mellem mérete, hanem ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
nekem b-s melleim vannak, de nagyon nagyon puhák. nem az, hogy lógnak, mert egyáltalán nem lógnak, de tényleg csak zsír van rajtuk. nem vagyok kövér, ellenkezőleg. szeretném egy kicsit izmosítani őket, de úgyhallottam, hogy hogyha túl sokat csinálok akkor nem a növelést/formázást érem el, hanem az ellenkezőjét, a melleim mérete csökkeni fog. leírná valaki, hogy naponta mennyi elég milyen tornagyakorlatból? és melyikek a leghatásosabbak? én úgy szoktam csinálni, hogy a könyéktől vízszintesen áll az alkarom, a két tenyeremet egymáshoz érintem(mintha imádkoznék, de az ujjaimat nem fonom összexd)és a két tenyerem közé berakok egy stresszlabdát és azt másodpercenként összenyomom.
2012. jún. 24. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamit eltévedtél, mert mellnövelő gyakorlat nincs. A mell zsírszövet, tehát az csak úgy van, nem dolgozik semmit, tehát növelni sem lehet. Esetleg ha hízol, és pont oda hízol, ha épp olyan a genetikád. Az alatta levő izmot viszont lehet növelni mellizomgyakorlatokkal, és hogy nőknél mely bír mellnövelő látszattal, azt most így nem merem megmondani, se sanszos, hogy ugyanazok a gyakorlatok, melyeket a férfiak végeznek a mellizom növelésére. Túl izmos nem tud lenni, hiszen sokkalta nehezebben építesz izmot nő létedre. És ugyanúgy nem a gyakorlatoktól megy össze valami (agyrém, hogy sokan azt hiszik, hogy csinálnak egy fajta gyakorlatot, és akkor majd onnan lemegy a zsír), hanem a diétától, fogyástól, mivel az zsírleadást jelent, és mivel a melled zsír, lemegy onnan is.
2012. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2012. jún. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!