Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők mi a véleményetek...

Testépítők mi a véleményetek a mikronizált kreatin-okról? ás milyen márkát ajánlanátok ár érték arányban?

Figyelt kérdés
saját tapasztalatok érdekelnének főleg nem oldalakról bemásolt szövegek! erre a két kreatinra gondoltam OLIMP CREATINE MONOHYDRATE POWDER vagy DYMATIZE CREATINE MONOHYDRATE vagy teljesen mindegy mikornizál és kész gondolom én..:D köszi a válaszokat előre is!!
2012. jún. 25. 19:26
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

a szemcse méretet nem írja,szerintem egyforma lehet kb. szóval azt vedd amelyik olcsóbb vagy jobban tetszik.

a monohidrát az monohidrát mindegy milyen márka.

2012. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem..eddig csak sima monot próbáltem és az utóbbi időőbe már semmit nem hozott tömegbe csak egy kis +erőt ennyi! azért gondoltam hogy kipróbálok egy mikronizált kreatint hátha ez jobb lessz!:)
2012. jún. 25. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez a helyzet mint nálad, de egyidőre leálltam a szedésével...


pedig még nem volt meg az 1 hó kúrám pontosan de inkább tömeget ad, erőt nem nagyon adja legalább is nekem nem adta nagyon..

2012. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egy haver nyomot mikronizált kreatin de úgymond ész nélkül!:)szinte mindig nyomott vagy 25g-ot (70kilós volt a srác) nem csak feltöltés kor és dobott rajta nem is keveset...
2012. jún. 25. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
nyilván az adagokat lehet növelni de én semmi esetre nem tenném mert kinyírja a vesét..mennyi vizet itt naponta? mert szerintem ami feljött neki csak víz volt bár kitudja kaján múlik 80% kb és 20% csak edzés..
2012. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
vizet max 3litert..a kajája rendbe volt de semmi fehérja meg semmi.:)
2012. jún. 25. 21:06
 7/13 dirtboy ***** válasza:
akkor azon tényleg csak víz volt
2012. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tudod bedurranva mindenki szép látvány de ahogy írtam már és dirtboy is víz az egész..ha nincs fehérje mit épít be?miből áll szerinted az izom? nem fehérjéből véletlenül?
2012. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tudom meg a kreatin miatt feszesebb az izomzat..:) én am sem csak vizet szoktam inni nálam az lehet kevés is kreatin kúra alatt max 2liter a normális kajára és megfelelő fehérje bevitelre koncentrálok nem cska vizet akarok magamba pumpálni!:)csak a sok kaja mellé már nem megy le rengeteg víz! de ami feljön legalább meg is marad..:)remélem!:)
2012. jún. 26. 08:34
 10/13 dirtboy ***** válasza:

1g/1deci vízzel kell szedni a kreatin monót.

nem az a baj hogy ha bevizesedsz tőle,az egy természetes anabolikus állapot kreatin kúrakor,így fejti ki a kreatin a hatását.

a gond csupán haveroddal annyi hogy nála meg volt rendesen ez a be vizesedés csak annyi hogy még más ilyenkor zabál rendesen hogy épüljön az izom addig ő nem evett rendesen így nem épült rendesen,nem használta ki a kreatin kúrát.

a víz a végén úgy is távozik csak nem mindegy hogy közben mennyi izom épült.

gondolom haverod azt hitte hogy majd a kreatintól lesz izmos, pedig hát a kreatin az csak egy kőműves akinek még szüksége van téglára hogy tudjon építkezni.

2012. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!