Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kézi súlyzóval belső comb...

Kézi súlyzóval belső comb gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fogalmam sincs milyen belső comb gyakorlatok vannak, amiket kézi súlyzóval el tudnék végezni. kondiba nincs pénzem menni. Itthon szoktam nagy súlyokkal edzeni.


Tudnátok javasolni pár gyakorlatot?



2012. jún. 27. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Guggolás széles terpeszben, lábfej kifelé fordítva kissé. Másik jó gyakorlat a kitörés, hosszan előrelépve. De ha arra gondoltál, hogy ezzel a zsír is lemegy, akkor hibás az elképzelés, mert nincs helyi zsírégetés. Ha zsírt is kell lepucolni, akkor szálkásító diéta és heti min. 3-4 aerob edzés is kell mellé.

Ha ezt tudtad, akkor nem szóltam.:)

2012. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

@ Montez: az aerob edzésröl hol lehet megbizható infót találni?

Köszi.

2012. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aerob edzés pl.: futás, biciklizés.

Heti 3-4alkalommal 40-50perc.

2012. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó cikkek vannak a tesztoszteron.hu oldalon erről.

Pl aerob vs intervallum

2012. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Montez köszi az infót! Tudtam :D És így is csinálom, heti 3-4-5 aerobic kocogás (ált 1-1,5 óra) és most nekiálltam 2 hete a súlyzós edzéseknek is. Ezt heti 2-3 szor végzem, ahogy az izömlázam engedi.:)

Bemelegítés, nyújtás minden a helyén szokott lenni csak kíváncsi vagyok milyen gyakorlatok léteznek súlyzóval a guggolás és kitörésen kívül.



De a tegnapi guggolás-kitöréses súlyzós edzésemnek mindenhol érzem az eredményét, de a belső combomban nem. Pedig múltkor éreztem ott is.... lehet valamit rosszul csináltam?


Guggolást csináltam kis és nagy terpeszben is. Kitörés is megvolt. Hol rontottam most el, hogy a belső combomat nem érzem?

2012. jún. 27. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehol. Nem kell mindig izomláznak lenni. Attól még jól megdolgozta a belső részt is. A fejlődésnek nem feltétele az izomláz.
2012. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Csak az a furcsa hogy mindenhol máshol pedig van nem kicsi izomláz. De biztosan kapott a belső comb is, mert éreztem gyakorlat közben hogy dolgozik.
2012. jún. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!