Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a táplálék...

Mit gondoltok erről a táplálék kiegészítőről?

Figyelt kérdés
Multi Force Nutrition - Anabolic Protein Fuel-70, láttam az egyik oldalon és elég olcsó. Tápérték 100g: 70g fehérje, 25g szénhidrát, 0,3g zsír. 2300ft/kg. Nekem gyanúsan olcsó ez. Egy kis leírás: Az Anabolic Protein Fuel-70 egy kiemelkedő protein mátrix 2 féle minőségi fehérje forrásból: tejsavófehérje koncentrátum és szója fehérje izolátum. A különböző fehérjeforrások eltérő aminosav- és felszívódási profillal és eltérő anabolikus/anti-katabolikus karakterisztikával rendelkeznek. A gyorsan szívódó fehérjék anabolikus, míg a lassan szívódók anti-katabolikus hatásúak. Mivel az eltérő aminosav arányok és felszívódási sebesség profilok kiegészítik egymást, végeredményben egy teljes, kiegyensúlyozott fehérje formulát kapunk, mely bármely napszakban, még lefekvés előtt is alkalmazható.

2012. júl. 7. 14:13
 1/5 dirtboy ***** válasza:
biztos tele van szójával azért ennyi az ára,úgy egyébként nem ismerem a terméket nem találkoztam még vele
2012. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy nagy % szója benne. Kb . olyan lehet mint a Power Protein, csak még annyit se költenek design, reklám stb-re ezért ennyi az ára. Ha nincs másra pénz, jó lesz ez, de amúgy nem ajánlanám. Edzés után közel se olyan hatása lesz, mint a tejsavófehérjének..
2012. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat :D
2012. júl. 7. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Multi Force Nutrition - Anabolic Protein Fuel 70


Az összetétele elvileg szója és whey koncentrátum. Ez utóbbi nem tudható hogy 80-as vagy 60-as. A termék neve jelezheti (70) hogy 70%-ban szója protein lehet. Bár az árából ítélve inkább több lehet benne a szója (2.300Ft/kg). Tehát a 70-es szám azt jelezheti, hogy 70%-os protein tartalom.

2012. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Korrekt termék, szerintem teljesen megbízható. Szinte ugyan az, mint a power protein. Én 100% whey pro-t nyomok edzés után, az anabolic proteint pedig reggel meg este zabpehellyel. Az eredménnyel elégedett vagyok. 2300 Ft-ért ne számítson senki nagy designra meg reklámra, arra ott vannak a 10-20 ezres cuccok.
2012. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!