Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A decathlonban elfogadják az...

A decathlonban elfogadják az OTP SZÉP kártyát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 11:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmentem, nem fogadják el.
2012. júl. 9. 14:33
 2/9 anonim válasza:
0%
Sajnálom de ez nem a mi hibánk én csak most láttam és most akartam szólni hogy nem de van olyan amit egy éve raktak ki kérdés és nem válaszooltak rá szóval nem olyan nagy probléma!!!
2012. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
11%
jajj cegényke..volt egy potya utad oda.:( most összedőlt a világ. óhajtod, hogy sírjunk?! egyébként meg barátom, ha OTP szép kártyád van, lehetne annyi eszed, hogy rákeresel neten a beváltóhelyekre. hamár netről tudsz írni egy kérdést, akkor nem nagy ügy begépelni a google-ba:))
2012. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ha csak bunkó módon tudsz válaszolni, akkor a fene sem kívácsi rád. Egyébként nincs valami közel a bolt, a város másik végében. Ja és okoskám, megnéztem persze a beváltóhelyeket, ott nem találtam. De ha bepötyögöd a gugliba az ujjacskáiddal, akkor kihozza, hogy elfogadják. ;) Ezenkívül még egy ismerősöm is úgy tudta, hogy elfogadják, és én is így gondoltam, mivel szabadidős bolt, és a kártyán van külön szabadidő részleg. Puszikállak
2012. júl. 26. 10:38
 5/9 anonim válasza:
6%
akkor meg ,mint látom elég nagy a pofikád, nyitsd ki és reklamálj;)
2012. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
hajrá kicsit bunkó de csak tiszta igazat mondó válaszolóóóóóóóóóóóóóóóóó :) like-oltam :) béke
2012. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kettőtök viselkedéséből totál lejön ennek az országnak a jelleme. Grat hozzá, csak így tovább. Legyen még szarabb Magyarország.
2012. nov. 11. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
magyarország nem szar, csak az olyan életképtelenek szerint akik nem tudják megnézni 1 bolt honlapján, hogy mit fogad el és mit nem...
2013. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nemes Zoltán ***** válasza:

Na külön regisztráltam hogy és is bele tudja szólni ebbe az épületes társalgásba.

És nem teszem.

2020. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!