Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Jumbo-ban lévő nitrogén-oxid...

A Jumbo-ban lévő nitrogén-oxidtól láthatóan lehet eresedni?

Figyelt kérdés

[link]


A termékleírásban szerepel:

"HEMO-NO multi-vektor bedurranás és erezettség fokozó nitrogén-oxid mátrix"


Én alapból is nagyon eres vagyok, és nem szeretném, hogy még inkább az legyek.



2012. júl. 10. 20:56
 1/10 dirtboy ***** válasza:
de hogy is,a hatása egyébként is csak időszakos lenne pár órácska de egyébként nem fogsz észre venni semmit
2012. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát egyelőre tartok tőle. Lehet, hogy nem a Jumbotól, de mikor régen kipróbáltam, akkor olyan helyeken vettem észre ereket, ahol korábban nem voltak. Viszont kellene egy jó tömegnövelő, mert a szénhidrát bevitelem túl alacsony.
2012. júl. 10. 21:02
 3/10 Zakathol ***** válasza:
Emelj a zsírbevitelen, ha ch nem megy több. És akkor maradhat a sima fehérje.
2012. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

de most mi van az erekkel?

miért olyan nagy gond ha egy ideig jobban látszódnak,edzésen amúgy is megdagadnak.

2012. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, h egy ideig jobban látszódnak, hanem hogy örökre megmaradnak, és alapból is sokkal eresebb vagyok mint az emberek 95%-a kb. Ezért nem lenne jó, ha valami erezettség fokozót szednék.
2012. júl. 10. 22:19
 6/10 dirtboy ***** válasza:

de nem marad meg örökre,azért vagy eres mert szálkás vagy.

ha tömegelsz akkor nem leszel olyan eres.

2012. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy valaki foglalkozik a kiírt kérdésemmel, de nem a kérdésemre válaszoltok. Nem csak azért vagyok eres, mert szálkás vagyok. Láttam már nálam szálkásabb embereket, akiken nagyítóval lehet keresni az ereket. Rajtam méterekről meglátszik, sokan meg is említik, azaz szinte mindenki. Az erek pedig nem fognak pár év múlva eltűnni. Másrészt pedig jelenleg fizikailag képtelen vagyok zsírt felszedni magamra, ami gondolom öregebb koromra változhat. Megehetnék esténként egy egész tortát, akkor sem lennék zsírosabb.
2012. júl. 10. 22:38
 8/10 dirtboy ***** válasza:

a kérdésed:

A Jumbo-ban lévő nitrogén-oxidtól láthatóan lehet eresedni?

első hozzá szólásomban írtam hogy nem fogsz észre venni semmit.

akkor miért nem a kérdésedre válaszoltam?

2012. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, az első kommentről elfeledkeztem. De viszont meggyőződésem, hogy a megjelent erek már sosem tűnnek el, és ha folyamatosan szedem, akkor idővel látható lesz a változás.
2012. júl. 10. 22:58
 10/10 dirtboy ***** válasza:

akkor kár volt kérdezni ha úgysem hallgatsz a válaszolóra.

használj akkor olyat amiben nincs no fokozó egy mg sem,ilyen egyszerű.

2012. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!