Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Közvélemény kutatás! Szerintet...

Közvélemény kutatás! Szerintetek ki érdemli meg idén az "Év Újonca" címet a Forma 1-ben, illetve nektek ki a kedvenc pilótátok?

Figyelt kérdés
A válaszolóknak megy a zöld kéz.:)
2012. júl. 23. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedvencem Michael Schumacher.a többiben nem nyilatkozom
2012. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Grosjean. Kedvenc meg a Schumacher-Todt-Brawn hármas óta nincs, de régebben rühelltem Alonsot a két címétől a mclarenes egózásán és a fernando is faster than you-n keresztül a crashgate-ig, ez azóta már talán enyhül, de most az b*ssza a szemem hogy rajta kívül mindenki peches, de neki mindig minden jól jön ki. Szóval egyelőre bárki csak ne ő. De azért kezd egyre szimpatikusabb lenni, olyan nagy hülyeséget nem csinál mostanában. Aki meg a legszimpatikusabb az ugye Schumacher, Kimi, vagy Webber. Vettel meg baromi gyors, csak nem látványos:D Kár hogy az egész nem hasonlít a régi f1-re, itt már gombnyomásra megy az előzés, és ami rohadtul idegesít, az az hogy a tizenéves tinilányok is elkezdték nézni, mert hogy ki mennyire cuki és neki kell szurkolni (kérdezőtől elnézést ha ebbe a kategóriába esik).
2012. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

00:44

Hát én édesapám jóvoltából, régóta követem a Forma 1-et, és én sem szeretem az úgymond "divatszurkolókat". Mondjuk az érdekes, hogy az előző két évben Vettel mennyire agyonsztárolták, most meg, inkább Alonso felé húz az összes ilyen típusú lány. Mondjuk nekem különösebb bajom egyik pilótával sincs, úgysem érdekel, hogy mit csinálnak a pályán kívül. Bár az utóbbi hónapokban, kicsit megcsappant az érdeklődésem a sportág iránt, és csak ritkán nézem, akkor is Webber miatt.:)

2012. júl. 24. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!