Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon vékony a lábam fiú...

Nagyon vékony a lábam fiú létemre, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki mint két piszkafa és engem nagyon idegesít, ha nem lenne szőrös akkor akár női lábnak is lehetne nézni xD.

Szeptemberig, itthoni eddzéssel (ÉS ÉTRENDDEL, MIELŐTT MEGENNÉTEK A FEJEMET) helyrehozható ? Kb. nulla zsír van rajta nagyon vékony vagyok alapból is de a lábamon látszik a legjobban sajna. Elrontja az "összképemet".


2012. júl. 25. 10:15
 1/6 dirtboy ***** válasza:
szeptemberig nem,hosszabb távon gondolkodj nem megy az ilyen gyorsan.
2012. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több idő kell szerintem is. Az mit jelent nálad, hogy otthoni edzés? Súlyzók vannak?
2012. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Okés de miket csináljak?


Kitörés, guggolás, lábujjhegyezés napi 3 sorozat mindegyikből ammennyit bírok és majd szépen lassan növeljem a mennyiséget?

2012. júl. 25. 10:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek súlyzók, a karjaimra is jelenleg saját testsúllyal dolgozok, meg húzódzkodok. Konditermes lehetőség nincs.
2012. júl. 25. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fegyencedzés mehet akkor. Nem kell minden nap edzeni, mert akkor nem fejlődsz, pláne nem ugyanarra az izomcsoportra.

Mehet egylábas guggolás is majd, ami nagyobb terhelést ad.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na hogy néz ki a lábad?:)
2014. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!