Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon drága, ha valaki...

Nagyon drága, ha valaki rendszeresen teniszezni szeretne? Körülbelül mennyi?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy kb mennyibe kerül össz-vissz a teniszezés? Mármint az órák, felszerelés, öltözék stb. Előre is köszi! :)
2009. júl. 16. 14:56
 1/2 anonim válasza:
Én Pécelen teniszeztem legutóbb másfél éve, a pályabérlet szezonra 60e forint volt (azaz ezt 2x kell fizetni egy évben), plussz az edző, de ez változó, 2-5e forint/60 perc volt szintén Pécelen. Ez a legdrágább, ha kezdő vagy, mivel még egy teniszütőt kell venned, de az elején nem kell nagy szám, az kb 10-30e forint, az öltözék meg pláne nem számit az elején, de mondjuk egy jó fitnesz nadrág + izzadság szivó póló pár darab az is változó, hogy milyen árban vannak, nekem Nike van, 10e körül van a nadrág és 8-10e körül egy póló, de ebből lehet olcsóbbat találni. Teniszcipő is kell még (más a talpa, apró barázdák vannak a salak miatt), ez egy jó edzőcipő árában van, 20-40e körülre tenném most. Aztán kellhet még labda, amit az edző ad, magadnak szerintem még nincs értelme venni, de az nem is nagy kiadás, illetve egyéb apróságok, amiket úgyis majd akkor fogsz használni, ha már jobban megy. Viszont szuperjó sport, nagyon ajánlom, egyszerre mozogsz és játszol, nagyon jó érzés :)
2009. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezért szeretnék teniszezni, mert sokkal jobban érdekel, mint például 1 konditeremben "szenvedni". Köszi a választ:)
2009. júl. 17. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!