Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testopump kapszula budos....

Testopump kapszula budos. Lehet ez az uj osszetevoje miatt, esetleg mas az oka?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete vettem egy doboz Testopumpot. Nem Magyarorszagon elek ezert e-bayrol rendeltem, de Sciteces zaromatricaval volt leragasztva es a levelek is mind sertetlenek. Ennek ellenere, mikor felbontottam az elso levelet iszonyatos dogszag csapta meg az orromat... A lejarati datum 2014 koruli. Lehet ez az uj osszetevo miatt amit beletettek? A reginek, ha jol emlekszem nem volt semmilyen szaga, bar az 2 eve volt. Esetleg romlott? Mindegyik kapszulanak ilyen szaga van, kb 6-ot bontottam ki...


Elore is koszonom a valaszokat.



2012. aug. 5. 05:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg megromlott ezek szerint rossz helyen volt tárolva mondjuk napon volt és akkor okozhatja ezeket.

Nekem is volt nem egyszer már ugyan ez.

És igen aki meg eladta az is próbált hasznot húzni a dologból.

2012. aug. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
valószínű nem volt jó,egy kapszulás kiszereléses dolognál mindegy milyen az össze tevő,mindegy mi van benne nem érezni csak a zselatint.
2012. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertekelem a segitsegeteket, koszonom a valaszokat. Felveszem a kapcsolatot az eladoval.
2012. aug. 6. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!