Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem "durrannak" be...

Miért nem "durrannak" be jobban az izmok?

Figyelt kérdés

3 éve kondiztam 8 hónapot. Most újrakezdtem, 1 hónapja kondizok. Amikor elkezdtem edzeni, akkor az edzés végére annyira bedurrantak az izmok, hogy lényegében arra a napra nem is tudtam őket használni. Pl: első bicepsz edzés után egy vízzel teli poharat nem tudtam megemelni és inni belőle, annyira bedurrant a karom. És ez minden izommal így volt.

Mikor újrakezdtem, az első két hétben szintén ez volt, de most már megint az van, hogy hiába edzek keményen, csinálok egy izomcsoportra, 4-5 gyakorlatot, 4*8-10 ismétlésekkel, van, hogy a hátam be sem durran, sőt alig érzem. A keményen edzek, a gyakorlatokat szabályosan csinálom, erre odafigyelek, nem lendületből, megfelelő súlyokkal, amikkel az utolsó néhány ismétlés már nagyon nehéz, és általában rá is kontrázok eggyel vagy kettővel. Ennek ellenére nem akar annyira bedurranni, mint a kezdetekkor. Most már izomlázam sincs annyira.

Ez teljesen normális folyamat, vagy valamit én nem csinálok jól?


2012. aug. 15. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kajálásos?
2012. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2g/tskg meg van egy nap + a kellő mennyiségű szénhidrát is.
2012. aug. 15. 18:18
 3/5 dirtboy ***** válasza:
az edzéssel lesz a gond,nem elég kemény,sok a pihenő idő stb.
2012. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kb. 30-45 secet pihenek, keménynek biztosan kemény.
2012. aug. 15. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nincs izom, mi durranjon be?
2012. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!