Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A naturál testépítők szerint...

A naturál testépítők szerint mi az izmos?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik a kérdés, csak elgondolkodtam, mert mostanában olvastam pár kérdést itt ilyesmikről.

Szóba jött az izmos meg szálkás közti különbség, na meg a mai kamaszok és a felnőtt férfiak (akik netán több éve csinálják) közötti különbségek.

Csak puszta kíáncsiságból tettem fel ezt a kérdést, ha valaki tud/akar képet is mellékelhet a válaszához.

U.I. Remélem Montez, Dirtboy és a többiek válasszolnak. :) Úgy tudom ők nyomják már egy ideje :)


2012. aug. 17. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nah, Montez papa?Tiéd a terep!!:)
2012. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy ki az izmos nem egy könnyen meghatározható dolog. Mindenkinek magához mérten kell izmosnak lennie. Van olyan ismerősöm aki nem figyel az étrendre, füvezik, hetente egyszer csontra leissza magát mégis fejlődik, jó fizikuma van. Míg tudok olyanról is aki 60 kiló volt pár éve, most 80 körül van és jól néz ki(magához mérten, persze nem egy Mr Olimpia), neki mindent meg kell tennie ezért, így bár nem egy bajnok alkat, aki ismeri mindenki becsüli érte.
2012. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!