Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti, akik végigcsináltátok...

Ti, akik végigcsináltátok Shaun T Insanity dvd edzéseit, az első teszt utáni első Plyometric Cardio Circuit -t teljesen végig tudtátok csinálni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha most az első Plyometric Cardio Circuit edzésemnél az utolsó 15 percet le-lemaradtam /enyhébb gyakorlatokat csináltam. Ezzel egyedül vagyok?
2012. aug. 18. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig az elsőt csinálom fit test pár nap kihagyással.


Csak annyit csinálj meg amennyit megtudsz lehetetlen együtt velük haladni ahogy ott csinálják.


Írd föl miből mennyit tudsz megcsinálni és azt naponta reggel este is ha van időd ha bírod.


Videóban is páran kidőlnek.


Nyújtás közben rám jön egy pici hányinger.

2012. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ma végeztem a 4. héttel, de még mindig nem bírom végig csinálni egyiket sem!
2012. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 3. hétnél járok, és csak az első 3 kört tudom megállás nélkül megcsinálni a videókban, az első nyújtás előtt. Ez már az első alkalommal is ment, de azóta sokkal könnyebb, kevésbé haldoklom közben :D Velük csinálni egy tempóban tényleg lehetetlen, de ahogy már írták, bizonyos részeknél még ők is megpusztulnak, nem hogy mi amatőrök a gép előtt :D
2013. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!