Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A CreaTOR (BioTech) (kapszulás...

A CreaTOR (BioTech) (kapszulás) okozhat-e pattanásokat? Úgy, hogy keretek között és mennyiséget betartva szedem.

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de máskor inkább sima monohidrát port vagy kreatin AKG-t vegyél, ne ilyen gazdaságtalan, agyonmarketingelt kapszulás cuccot.:)
2012. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, de ha a ráírt mennyiséget szeded akkor más hatása se lesz.
2012. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, 2 kapszula edzés előtt? Elég vicces. Van egy kapszulában kb 1g kreatin + 170mg egyéb cucc ami nullával egyenlő. Szóval mehet több belőle.
2012. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én első egy héten reggel 2 edzés előtt 4-et, utána reggel 2 edzés előtt 6-ot szedtem. Így ért valamit de ahhoz rohadt drága.
2012. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre írtam, hogy gazdaságtalan.:)
2012. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ma voltam venni kreatint. Kérdeztem a jóembert, hogy a kapszulásat, hogy kéne adagolni, hátha megéri, bár tartalomban eléggé gyér. 2 baromi nagy baj van vele.

1.) 200 kapszula van egy dobozban, 5-6ezer forintért.

2.) ~80kg-hoz napi 41-et kéne bevenni feltöltési időszakban... Na mondom köszi, ennyit tudod ki vesz be. Nem nehéz kimatekozni, hogy melyik éri meg jobban. :)

Így maradok a sima, poros monohidrátnál.

2012. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kakao01 ***** válasza:

arról nem is beszélve hogy ebben is kb csak monohidrát van


[link]

2012. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegetek!
2012. aug. 18. 23:27
 9/10 anonim válasza:
Creatornál pont nem kell feltölteni de mindegy. igazából hogy hasson vmit tényleg többet kell betolni de sztem kreatin olyan h valakinek ez valakinek az jön be. haveromnak pl bejött nagyon a creator nekem kb 0
2012. aug. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A pattanásokat pajzsmirigy túltengés - serdülőkori hormonháztartás - okozza. A faggyúmirigyek termelte váladék a szőrtüszőn nem képes keresztül menni, így miteszerek, pattanások keletkeznek. A gond ott van, hogy a szilárd étkezésed lehet rossz. Valószínüleg kevés zöldséget és gyümölcsöt fogyasztassz. Ezek a bőrkiütések elvileg Cink, E-vitamin, MSM (tápkiegek) használatával elmúlhatnak.



A CreaTor-ról ebben minden le van írva!!!

[link]


"Bagatell-adagok kapszulánként:


PH-módosított kreatin 550 mg, mikronizált kreatin 50 mg. Kreratin-hidroklorid, kreatin-glükonát, AKG 50 mg. Energiamaximálizó anyagok: B3-vitamin, zöld tea, guarana 50 mg. Kálcium-pyruvát, tyrozin, argitin alfa-ketoglutarát, citrulin-malát, NADH 85 mg. B6-vitamin 5 mg



De vegyük át inkább a számokat tüzetesen, mit is állít a reklám! Már és amennyiben a kilencvenes évek második felében elterjedt kreatin az első kúra során 2.2 és 7 kilogramm közötti súlygyarapodást okoz, a legvégső formula ennél húszszor hatékonyabb, azaz 2000% (sic!). Mit állítanak tehát ezzel közvetve? Gyakorlatilag, ha valaki igen rosszul reagál a kreatinra, mindössze egy kilogramm súlygyarapodást elérve, az új formula, mivel csaknem 2000%-os hatékonyságú, bizton számíthat, majd 20 kilós súlygyarapodásra.


Még elképesztőbb az állítólagos 2000% hatásfokot a kreatinbevitel során tapasztalt 5-15% erőszint növekedésre átvinni. "


Olvasd tovább.....

2012. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!