Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 -15 km-eket szoktam futni....

10 -15 km-eket szoktam futni. Milyen ötletnek tartjátok, hogy kézi súlyzóval a kezemben fussam le ezt a távot? Lenne látványos változás valamelyik izmomon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki így fut, 1 kilós súlyokat visz. Ő esküszik rá hogy bicepszet meg a kar többi izmait erősíti vele. Nem tudom mennyire igaz.
2012. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NagyonGonosz ***** válasza:
Nem tudom, de nem hinném, hogy megizmosodnál tőle. Ha látványos fejlődést szeretnél akkor súlyzós edzés étrenddel, ha nem szimpatikus akkor saját testsúlyos edzés szintén étrenddel.
2012. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom jó ötletnek. Egyrész elrontod vele a mozgási formát, így az ízületek jobban terhelődnek, ami később gondot okozhat, másrészt egy pár kilós súlyzó az nem erősít semmit, ahhoz nagyobb súlyok kellenek, ha izmosodni akarsz és nem futás közben. Tehát legyen rendes súlyzós edzés mellette, akkora súlyokkal amivel éppen el tudod végezni szabályosan a 8-12 ismétlést egy sorozatban.
2012. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
100%
Semmiképpen (kérdezd meg a a bal térdemet :-). Sőt, erős túlsúllyal sem tanácsos ennyit futni. És ne a sarkadra érkezz (kérdezd meg a jobb térdemet :-)
2012. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Totálisan pont ugyanezek jutottak eszembe, mint amit Montez leírt. Még egy szavazat ellene.
2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!