Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó, vagy...

Szerintetek így jó, vagy változtassam?

Figyelt kérdés

1 - Fekvőtámasz 3×20

2 - Guggolás 3×20

3 - Húzódzkodás 3×5

4 - Térdemelés függésből 3×20

5 - Hasprés 3×20

6 - Tolóckodás 3×5


Egy hete kezdtem el csinálni ezeket a gyakorlatokat.

Minden nap megcsinálom a leírtakat. Vittem bele egy kis csavart a fejlődés érdekében, így minden nap 3-at rakok minden gyakorlatra, kivéve a húzódzkodásra és a tolóckodásra. Ezekre csak 1-et.


Addig akarok menni vele ameddig bírok, majd ha elértem a határaim akkor a szériaszámot növelem eggyel.

A kérdésem az lenne hogy ezekhez tegyek még valami más gyakorlatot? Minden ötlet jó de csak az amit itthon tudok csinálni.



2012. aug. 28. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a cél? Mert ha izmosodni is szeretnél, akkor pont, hogy nem kéne naponta végezned. Ugyanis regenerálódni is kellene. Szerintem végezd heti 3-szor vagy vedd kétfelé és és akkor lehetne két A és két B napod. De akkor több gyakorlat is kellene. Ha pedig a legjobbat szeretnéd kihozni a dologból, akkor végezd a fegyencedzés című könyvben leírtakat.
2012. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több okból is csinálom. Az egyik hogy mozogjak egy kicsit, a másik hogy elég rossz alvó vagyok, és amióta el kezdtem azóta sokkal könnyebben el tudok aludni. Az esztétikai része csak másodlagos. A könyvről már hallottam, de nem akarom megvenni. Ha esetleg valahol az internet világában megtalálható és tudod is hol, belinkelnéd?
2012. aug. 28. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt csak pár fejezet van: *****

de egészben megvan mindkét része a torrentoldalakon, pl ncore-on.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a linket.
2012. aug. 28. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor már csak a gerincfeszítő meg a váll edzés hiányzik.

a híd,meg a kézenállásban fekvő.

amúgy meg persze,hogy változtass,ott van a könyvben a konkrét rendszer.

2012. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!