Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy átlag 17éves fiúnak hány...

Egy átlag 17éves fiúnak hány centitől lehet azt mondani a karjára, hogy vastag, izmos? Mondjuk ha nem szálkásít semmit. Csak tömeget növel :D

Figyelt kérdés
Szal,gondolom ha a karja 32 centi és 17 éves ,akkor nem lehet rá azt mondani,hogy izmos karja van,nem?
2012. aug. 29. 22:16
1 2
 1/13 kakao01 ***** válasza:
52-től lehet mondani hajrá!
2012. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. az a 32 is nézzhet ki többnek ha alacsony vagy és szálkás. Illetve a felkaron végigfutó erek(főképp a bicepszen) nagyon megdobják a látványt.
2012. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az elsőnek:nagyon hülye vagy,szakadok :D Én még csak 14 vok(nem magamról szól a kérdés),és 195 centi magas.
2012. aug. 29. 22:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor egy nagyobb kar kellene ilyen magassággal, hogy arányos legyen.
2012. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy 37es felkarra is lehet mondani, hogy izmos. Nem minden a vastagság, sokat dob az összképen, ha szálkás, eres. Hiába vastag, ha úgy néz ki mint egy disznóláb. Nekem pl 42es, haveromnak vékonyabb a karja és mégis picit jobb, mert szálkásabb.
2012. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Montez,soha nem tudtam fejlődni látványosan.Soha nem látszódtak meg az edzések.És igen,egy kicsit hülyén nézek ki,mert magasságomhoz képest nagy hátam,széles vállam van,viszont az miért van,hogy ha befeszítem bicót,akkor nagyon látszik az izomzat(eddig természetes,hogy így van :D ),de ha nem feszítek rá,akkor nagyon vékonynak tűnik a karom :/
2012. aug. 29. 22:45
 7/13 A kérdező kommentje:
És most nem is állok neki kondizni,mert ThaiBox-hoz a legrosszabb ,amit elkezdhetnék...Kötött izmok most nagyon nem jönnének jól :/ Viszont mostmár akarok egy pár kilót felszedni,mert testzsír százalékom 11%,75 kiló vok,és kb. 195 centi :/ Hogy lehetne leggyorsabban felszedni ,mondjuk 1 0 kilót,de úgy,hogy ne egyszerre a hasamra menjen?
2012. aug. 29. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert még kell rá tömeg. Legyen jó tömegnövelőétrended és nyomjad az edzést tovább. Majd jó lesz az.
2012. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tömegnövelő étrendem?Hát eddig ,ha ettem 1 darab gumicukrot,már kaptam edzésen a 250 guggolást,szóval tök aránytalan vagyok,olyan combom van mint egy fatörzs(persze nem zsíros,hanem izmos),de karom,az meg majdhogynem semmi :D
2012. aug. 29. 22:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosabban?Sok fehérje?Sok víz? Szénhidráttal mi van?Kell vagy sem?(mármint sok kell -e belőle vagy sem)?
2012. aug. 29. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!