Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás + Babavárás hogyan?

Gyúrás + Babavárás hogyan?

Figyelt kérdés

Két éve gyúrok, már kemény mindenem, akkora fenekem van, hogy álmodni sem mertem jobbat, iszonyat brutál puklis a hátam , szálkásítottam is , szóval nem vagyok gorilla :D

Ma csináltam egy tesztet és babát várok :)

Hogyan tovább szerintetek ? Lemegy rólam minden ? Nagyon nem szeretném ... valami segítség ?:)


24/L



2012. aug. 30. 18:11
1 2
 1/12 JayC ***** válasza:

gratulálok!


sajnos a hardcore üzemmódból mindenképp lejjebb kell majd kapcsolni a későbbiek során, a saját és főleg a gyereked érdekében, de óvatosan lehet csinálni, szóval nem kell teljesen elhagyni magad.


amúgy ha figyelsz a kajára, akkor a szülés után hamar vissza tudod majd hozni a formát, ne aggódj.

2012. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :)


Kajára persze figyelnék, de pl fehérje mehet ugyanúgy, mert gondolom lesz egy két okos orvos, aki majd azt mondja nem , egyébként mást nem szedek, csak fehérje és vitamin, de most áttérek terhes vitaminra !

A hardcore persze tartalékon, de az azt jelenti, hogy kisebb súlyok , vagy egyáltalán ne használjak? Szerintetek személyi edző tud ebben segíteni ?

2012. aug. 30. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok, csodás dolog! :)

Másodszor, sok nő a terhesség után is vissza tudja hozni, a formáját, sőt, közben sem deformálódik sokat az alakjuk, emiatt nem hiszem, hogy nagyon aggódnod kéne, ha eleve jó a genetikád, és ilyen szép eredményt értél el 2 év alatt.

Az első néhány hónapban még valószínűleg mehet picit keményebb edzés ( bár én tutira nem csinálnám már ). Láttam Crossfites lányt, hatalmas(!) pocakkal edzeni kőkeményen, de nem hinném, hogy követendő példa.

Ha az alakod miatt aggódsz, akkor vagy baba, vagy kinézet... ha enni kell, akkor enni kell a gyerek fejlődéséért, nem szénhidrátot számolgatni. Lehet, hogy feljön pár kiló, és egy kis izom is eltűnik de amit egyszer elértél, hamarabb visszajön.

Nem utolsó sorban, el kéne menni nőgyógyászhoz, aki el fogja mondani, hogy mihez kell tartanod magad az elkövetkezendő időkben.

2012. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A terhes vitaminokról nem hallottam jókat, előtte kérdezz meg egy megbízható orvost róla.

A személyi edző talán jó ötlet, ha tud segíteni olyan edzést összerakni, amivel baba mellett is, ha mást nem, szinten maradhatsz, és mozogsz.

2012. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm !:)


Jaj, dehogy is aggódok annyira az alakom miatt, csak váratlanul ért most a hír, kell pár nap ,míg hozzá szokok a gondolathoz , hogy babám lesz .

Nem is igazából súlyzós gyakorlatokban kell gondolkodnom szerintem, hanem valami jó torna ami nem ugrálós, és persze az orvos véleményét is kikérem majd .

2012. aug. 30. 18:26
 6/12 A kérdező kommentje:

na tessék és beraknak egy terhességes reklámot :D


a Scitec Multi Pro Pak-ot szedtem eddig, lehet összehasonlítom az összetevőket, de én úgy tudom ez elég erős vitamin, és lehet terhesen nem jó ... mert most azt olvastam a terhes vitaminról, hogy ami azokban van pont elég, és kárt is tehetek ha valamiből többet beviszek...

2012. aug. 30. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Így van. Nem gond, ha terhes vitamint szedsz, csak azért mondtam, mert hallottam és olvastam is róla, hogy némelyik ilyen vitamin pakkokban olyan anyagok vannak, amik kifejezetten nem tesznek jót se a babának, se az anyának. Ezért kéne egy megbízható orvost meginterjúvolni, ha már ilyet akarsz szedni, hogy mégis melyiket és mennyit.
2012. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
pontosan, csak ilyen megbízható orvost is nehéz találni, de igyekszek majd :) meg olvasgatok most már rengeteget !
2012. aug. 30. 18:43
 9/12 anonim ***** válasza:
gratulálok :P
2012. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy ilyen erős vitaminokat a gyártó sem ajánl terhesen, esetleg edző válaszolban megkérdezhetnéd Bunnytól, amúgy lehet nem baj hogy kihagysz/lejjebb adod az intenzitást, sokkal fontosabb a gyerek egészsége, persze nem kell ész nélkül kajálni, a minőségre végig tudsz figyelni.Amúgy gratula:)
2012. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!