Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a vélemények/tapasztalatok...

Mik a vélemények/tapasztalatok a danabol-ról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szar "cigánykox".
2012. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogy jobban kifejtsem, tényleg az eggyik legrosszabb szteroid, amit meg lehet szerezni itthon, ráadásul majdnem 100, hogy amit kifogsz, az hamis, eredeti Danabolt nemigen veszel sehol.

Vizet köt meg, és zsírt, izmot éppenhogy minimálisat, szinte semmit. A kúra után ugyan ott fogsz tartani, ahonnan indultál, értelmetlen.

A normális szteroidokat meg hagyd meg a versenyzőknek, amatőr szinten nem éri meg játszani vele.

2012. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem ajánlom!
2012. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

legolcsóbb, legrosszabb szteroid, főleg vizet szedsz fel vele, némi izommal, ami kúra után el is megy, főleg, ha nincs levezetés.

Vagy ne koxolj, vagy normális szurist nyomj, ha versenyezni akarsz.

2012. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Abból nincs is eredeti xD
2012. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem,és van amit tudtok ajánlani így neten keresztül,el szeretnék majd kezdeni kondizni,és arra gondoltam hogy valami fehérje cuccost kellene vennem,hogy több fehérjét kapjon az izom..nem tudom szakszavakkal leírni,mert annyira nem értek hozzá..De mihamarabb elmegyek egy edzőterembe és ott is kérek segítséget..előre is köszönöm..!
2012. szept. 4. 17:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdőként semmilyen koxot ne vegyél. TÖMEGNÖVEL ÉTRENDED, és megfelelő táplálékkiegészítőid legyenek. Koxolni nem éri meg versenyszint alatt, amatőrként felesleges.
2012. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értelek,hát nekem azt mondták hogy ez egy növényi eredetű fehérje..és hogy 2-4 kapszula fedezi az aznapi fehérje "igényemet"..
2012. szept. 4. 18:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól átvertek.
2012. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség, hogy komolyan elgondolkodtam nem fake-e a kérdés :D
2012. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!