Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki hallott már olyanról...

Valaki hallott már olyanról hogy box edzésen eltörik valakinek az orra, vagy látott már ilyet?

Figyelt kérdés
Csak edzés szinten akarnék boxolni.Nem szeretnék ferde orrot.

2012. szept. 4. 18:00
 1/5 anonim válasza:
A box ezzel jár,de aki tud rendesen védekezni annak nem törik el az orra.Ha viszont verseny szerüen csinálod biztos hogy lesz 2-5 alaklom amikor kapsz pár ütést és folyik majd az orrodból a vér,de ha már nagyon jól tudsz védekezni akkor nem lesz ilyen.Én személy szerint ha küzdősport inkább birkózás,nincs ilyen hogy bevernek egyet aztán kész,NEM harcolni kell meg kell fogni az ellenfelet közel vagy hozzá nem üthet meg stb..amúgy én még nem láttam ilyet de birkóban is ellehet törni a kezedet.
2012. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jártam több helyre is bokszolni,de orrtörést még nem láttam soha.

orrvérzés meg hasonlóak azok vannak persze.

orrtörést eddig csak thaywondo edzésen láttam élőben,egy fejbe térdelés után.


arra figyelj,hogy akivel sparringolsz,annak a testsúlyához illő oz-os legyen a kesztyűje,de erre azért szoktak figyelni jobb helyeken.

pl ha egy 100 kilós 8-10oz-ossal akar kesztyűzni veled kezdőként,akkor hagyd ott a francba.

2012. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Három év alatt soha semmilyen sérülést nem láttam bokszedzésen, ellenben pl. a labdasportokkal, ahol rendszeresek a durva sérülések.
2012. szept. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bryan álnév válasza:
balesetek elöfördulnak bár ritkán persze ne várd hogy simogatni fognak tehát monokli stb gyakraban elő fordul.ha tul eröseket üt szoljál neki ha nem hagya aba kérjélmásik társat
2012. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Birkózást nem ajánlanám...Ott nem az orrod lesz csúnya, hanem a füled fog úgy kinézni, mint egy krumpli...Tudom miről beszélek, jártam birkózni, most meg bokszra járok jóideje.
2014. jan. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!