Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem rég szereztem be a Fegyenc...

Nem rég szereztem be a Fegyencedzés c. könyvet. Szerintetek ha gerincferdülésen van akkor nem csinálhatom a híd ( gerinc gyakorlatok) feladatait?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

gerinctorna foglalkozáson csinálják az első 2 lépést.

a többit meg csak azért nem,mert még gyengék hozzá.

szóval ha ilyen problémád van,akkor nem csak csinálhatod,hanem az életed szerves részévé kell tenned ezt a gyakorlatot és a 10 lépését.

2012. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sága ***** válasza:
Én is egyetértek az előttem szólóval,csak annyival egészíteném ki hogy a teljes híd gyakorlatig nyugodtan mehetsz,utána meg attól függ,hogy addigra hogy áll a gerinced.Nekem is van egy kicsi gerincferdülésem jobb irányba,a teljes hídig tuti el fogok jutni,utána meg majd meglátom hogy mennyire fáj vagy nem fáj a gerincem az utána jövő lépésektől.
2012. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
írja is a könyvben, hogy sérülés után legjobb ez a fajta edzés a felépüléshez, akárcsak gerincferdüléshez
2012. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!