Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az az időpont ami után már...

Mi az az időpont ami után már egyáltalán nem kéne ch-t fogyasztani?

Figyelt kérdés
tömegnövelés,és ha esetleg van még más azt is leírhtanátok hogy mikor nem úl jó ötlet
2012. szept. 20. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ch-t csak az utolsó kajámba nem teszek, a túróhoz. Tehát még szálkásításkor is megy ch végig napközben elosztva, csak ugye fele annyi, mint tömegeléskor.

Tehát nem az időponton múlik, hanem a napi össz bevitelt kell jól megállapítani és betartani.

2012. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
leírom a problémám hátha tudsz segíteni!tehát ha kevesebb ch-t eszek akkor kisebb vagyok nem ó a forma a tömegsem az igazi,ha viszont megemelem akkor nagyon jó,nagy vagyok,tetszem magamnak is,csak ilyenkor a hasam is mindig megnő sajnos odamegy és ilyenkor elég nagy a hasam
2012. szept. 20. 19:50
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez általában így van mással is. Naturálban nehéz zsírmentesen nőni, csak pár nagyon jó genetikájú embernek jön össze. Illés Norbi is mondja, hogy naturálban már jó arány az 1:1 (izom:zsír) tömegnövekedés.

Szóval nem kell egyelőre foglalkozni a zsírral, majd később leadod szálkásító diétával.

2012. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
najo de nekem naprol napra megnő a hasam,most volt 1 hét amikor visza fogtam magam,tök szar lett a forma,aztán megemeltem most jó,de olyan belem van mint egy disznónak
2012. szept. 20. 20:00
 5/19 anonim ***** válasza:

De másnak is megnő, hidd el. Ez így megy tömegeléskor. Ha visszaveszed a ch-t, akkor pedig nem fejlődsz izomban sem.

Amúgy jó kajákat eszel? Csirke-rizs, zabpehely-protein, túró, stb.. Ezek mennek? vagy becsúszik cukros, fehér lisztes kaja is?

2012. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem eszek mindennap csirkét de megvan a napi fehérje és ch,persze szarokat sem eszek,bár nem tudom most milyen cukros dologra gondoltál?akkor ezek szerint neked is ilyenkor nagy hasad van?úgy hogy idétlen mert sokkal kijjeb áll mint a melled?
2012. szept. 20. 20:06
 7/19 anonim ***** válasza:

Kijjebb éppen nem áll, de be tudok zsírosodni. :)

Próbálj meg összerakni egy pontos tömegnövelő étrendet, minden nap hússal, zabpehellyel, rizzsel, teljes kiőrlésű kenyérrel, tojással, este pedig túróval. Edzés után: protein+40-50g dextrózzal. Számold ki, hogy 2-2,5g*testtömegkg legyen a fehérje és 5g*testtömegkg körül a ch. Ha szálkásítasz majd, akkor sem hirtelen kell elvenni a ch-t, hanem fokozatosan és akkor meg kell emelni a fehérjét 3g*testtömegkg-ra, hogy ne veszíts izmot.

2012. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
persze ezeket tudom:)kösszi:)
2012. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az hülyeség hogy mindegy mikor viszed be a ch-t, csak a napi mennyiségre kell figyelni. Egyáltalán nem mindegy.
2012. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Éppen azt írtam, hogy este már én sem teszek a túróhoz ch-t. Tehát nem teljesen mindegy. Kicsit értelmezni is kéne amit írok, nem csak kötözködni. Ennyit tudtál hozzátenni a dolgokhoz?? Nem sok.:)
2012. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!