Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt testepito vagy szemely...

Van itt testepito vagy szemelyi edzo aki tud tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Edzessel taplaljozassal kapcsolatban lenne par kerdesem
2012. szept. 29. 21:29
 1/8 Sznofru ***** válasza:
Kérdezz és fognak rá válaszolni.
2012. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagyunk többen is, írhatod. :)
2012. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha egy no elkezd tomeget novelni es utana szalkasit szep alkja lesz? De nem akarok ilyen nagyon nagy darab lenni. Ha nem akkor mit tegyek? Ha jo akkor meddig kell tomeget novelni? Tanacsokat tippeket is szivesen fogadok
2012. okt. 5. 08:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen ez így működik. A tömegelésnél jönni fog egy kis zsír is, ez sajnos benne van a dologban, de utána szálkásítással ezt ledolgozhatod, és jó lesz. Ne aggódj, hogy nagyon nagy darab leszel, kox nélkül az nem lehetséges.
2012. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:) most megorultem. Amugy az baj ga iszok tejet?
2012. okt. 5. 14:46
 6/8 Sznofru ***** válasza:
A tejben allergén anyagok vannak, cukrok, zsírok. Ha nem vagy rá allergiás, nem fosol tőle és szereted, akkor igyad. Nem ez fog gátolni.
2012. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs tőle semmi bajom, szerencsés típus vagyok. Ameddig nem mondták el nekem, hogy komolyan van ilyen el sem hittem. Mert és 2 éves korom óta minden nap iszom legalább egy nagy csészével de általában többet.:)
2012. okt. 5. 19:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy olyanban tud segíteni nekem valaki, hogy egy lánynak mi a legjobb edzésterv meg táplálkozás:$
2012. okt. 5. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!