Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Protein reggel-este,...

Power Protein reggel-este, edzés után tejsavó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanuló vagyok, és suli mellett dolgozom, így keresek egy kis plusz pénzt hogy ne csak a szüleimre kelljen hagyatkoznom, viszont a drága tápkiegeket nem engedhetem meg magamnak, mert a pénzem nagyrészét szilárd táplálékra költöm.

Kérdésem lenne hogy valóban olyan rossz ez a PP mint ahogy beállítják? Engem nem a számok érdekelnek, hogy a szójának 74es BV értéke, engem a tapasztalatok érdekelnek hogy ki milyen fejlődésbeni különbséget vesz észre fehérje és fehérje közt.

Igazából sokra nem megyek vele, hiszen ígyse-úgyse tudok drága tejsavót venni magamnak (csak edzés utánra) de azért mégiscsak érdekel.


2012. okt. 6. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az már jó, ha legalább edzés utánra tejsavó megy. Nyilván rosszabb a pp, mint a tejsavó, de ha nincs lové, akkor ez van. Hobbi szinten elég lesz. Ha meg több pénzed lesz, akkor veszel jobbat.
2012. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megint ez a söpredék :D apám nagyonkat fingassz, a beled puffad, az ize fos::adék :D

szar:t: se ér :D

2012. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék akkor itt egy szója whey

4500g-os kiszerelés és csak 8.900Ft!!!!

[link]


itt legalább ráírják a szója + milk arányokat is+++

2012. okt. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!