Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka nem túlságosan...

Rubint Réka nem túlságosan izmos, szálkás?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

nem.

szép teste van.

az átlagtól alacsonyabb a testzsírja,de semmiképpen nem túl izmos.

az arca,az affektáló,tónustalan hangja csúnya,de arról meg nem tehet.

2012. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Gusztustalanul néz ki. Mind egy darab fa, 2 nagy izommal a hasán, semmi nőies vonás. A túlzásba vitt sport is ugyan olyan kártékony, csak nyilván ezt egyes emberek nem tudják felfogni.
2012. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VVMMvvmm ***** válasza:
63%

Azért szerintem sokan(férfiak is) irigylik a csajt.

Legyünk őszinték! Amúgy jó alakja van.Itt nem az arcát

kell vizsgálni.

2012. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Legyünk őszinték??

Az a nő több mint rémisztő. Én maximum szántásra használnám, eke elé kötném aztán hajrá.

2012. okt. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Gyalázatosan néz ki. Annyi nőiesség sincsen benne, mint a kutyámba...Egy nő az puha és finom, ezzel az erővel Gyurta Danit is gyömködhetné bárki. Meg nem piszkálnám bottal se.
2012. okt. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Azért ne a rubintrékával példálózzunk, mert ha csak a testét nézzük, az végülis jó, csak olyan szinten ellenszenves mindenkinek (nekem is), hogy nem tudjuk objektívan nézni, és csak a rossz jut róla eszünkbe.

Ha általában nézzük, akkor nincs olyan, hogy egy nő naturálban túl izmos legyen, pláne nem ha csak hobbiszinten nyomja, azaz semmiféle versenyre nem készül. A szálkásságot meg nehéz hosszú időn át fenntartani, nem kell attól félni, hogy mindig olyan marad valaki.

2012. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!