Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak így lehetek "szálkás"?

Csak így lehetek "szálkás"?

Figyelt kérdés
Hello 20f 186 cm 82 kg vagyok, és sokan mondták már nekem, hogyan edzek, meg miket csinálok, mert kidolgozott izmaim vannak(bár lehetne akár 92kg is vagy még több, de nekem ez tökéletesen elég) de én ezzel nem vagyok megelégedve,mert pl a karomnál csak az alkar tájékán látszik jól az ér, a felkarnál meg sehun piskóta, én erre azt olvastam, hogy azért van, mert zsíros vagyok ottan, vagy akár máshol is, és futnom kell stb... ahhoz hogy lemenjen a testzsírom, és jobban látszódjanak a bizonyos dolgok az emberen. akkor most tényleg az van, hogy futnom kell, ha -testzsírt+ereket érjek el? (á pedig úgy utálok futni)
2012. okt. 8. 15:04
 1/4 anonim válasza:

futni, kocogni, úszni, focizni, teniszezni.. Bármit. Én nem rég vettem magamnak egy boxzsákot és azt püfölgetem... Kardionak tökéletes. Meg járj le kondiba.


A futást azért mondják mert az a "legolcsóbb"

2012. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj de jaó, most akkor elkezdhetem majd ezeket a tüdőszétrobbantó edzéseket is :S köszi a választ
2012. okt. 8. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:

És még az edzés sem elég mindig magában. Szálkásító diéta kell hozzá. Aerob edzésnek jó a bicaj is. Heti min 3-4, 40-50 perces aerob edzés legyen.

Az erek látszata az alacsony testzsír mellett még függ a genetikától is.

2012. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Első vagyok. Jó várj pontosítok :D


Egy testépítő általában két időszakot vált, Az egyik egyik a tömegnövelés, a másik a szálkásítás. A tömegnövelés mikor az izmot szedi fel a SZÁLKÁSÍTÁS, pedig mikor a már felszedett "tömegből" leégeti a zsírt, hogy jobban látszódjanak az izmai, jobb legyen a tónusa az izmainak.


Ilyenkor súlyzós edzéseket végez, diétázik és MOZOG. Kétféle mozgás van az egyik a KARDIO, mikor kis ideig nagyobb intenzitású mozgást végez (sprint, futás, úszás). Vagy van az AEROB mozgás, mikor alacsonyabb intenzitással sok ideig mozog (kocogás, gyors gyaloglás, aerobik). Mindkettő közel olyan hatásos.


Remélem segítettem, de szerintem egy kicsit google-zz utána, hogy is megy ez a testformálás dolog, mert gondolom ez neked még kicsit új.

2012. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!