Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olcsó konditerem Budapesten a...

Olcsó konditerem Budapesten a III. kerületben?

Figyelt kérdés

Egy olyanra gondolok, ami nem fitness központ, hanem egy kis kondi, amely felszerelt, de nem drága és nem ezer Ft fölött kezdődik egy alkalom.


Előre is köszönöm!


2012. okt. 18. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mik az igényeid, de pl. Gruber Vili bá terme, bár nem nagy, de olcsó.
2012. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem fontos, hogy luxus gépek legyenek, de minden gyakorlatot eltudjak végezni. Címet tudnál adni?

Köszi!

2012. okt. 19. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit görgess le, "Budapest, 3. kerület"

Kellemes mazsolázást. :)

2012. okt. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NagyonGonosz ***** válasza:

Sajnos az a baj a bodybuilder-es teremlistával, hogy a legtöbbjüknek egy egyszerű honlapja sincs az ember meg nem fogja végigjárni azt a kb 20 termet.

Még nem jártam itt (III.kerület) olcsó konditerembe, viszont az biztos, hogy a Gilda Maxok (Óbuda Gate,Flórián tér) és az Arnold Gym elég jó termek.

2012. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még ahova én járok, az olyan, ami nem drága, 7000ft körül van hímeknek a bérlet. Az a 134es busz végállomásánál van, Hadrianus utca. (Fitness World)
2012. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bazz, az egyetlen dolog amiért jobb vidéken élni, itt 3ezer a felnőtt bérlet, ha feljebb viszik, az emberek elszállingóznak.
2012. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig 3800 Ft-ért jártam diákként vidéken. Nem tudom mennyi az esélye, hogy Budapesten találjak körülbelül 5000 Ft-ért nem diákként!
2012. okt. 21. 21:20
 8/10 korca válasza:
szeva, a szél utcában van egy kondi(viktória kondi), aminek a bérlete elég jó árban fut, diáknak ha jól rémlik 4500/hó felnőttnek 5/hó. Nincsenek sokan mert nem valami ismert, mivel egy társasház pincéjében van, bejárat a szél utca felől kapucsengővel. Társaság nem rossz, de ne egy GildaMaxra számíts:)
2013. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szinte L válasza:

Most nyílt egy úgy olcsó konditerem és fitneszterem ÓBudán


Tempelfit WOW

[link]

Cím: 1036 Budapest, Lajos utca 115.

2017. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Süle Dominik válasza:
Fitness World. A 34-es busz végállomásánál(Újmegyeri tér) vannak a padsorok és ott ilyen pavilonok. Na ott van
2017. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!