Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Xtreme POWER vélemény?

Xtreme POWER vélemény?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hányadik kérdés ez már ezzel kapcsolatban.

Az Xtreme egy átverés. Könyörgöm ne hidjük, hogy egy ilyentől leszünk izmosak, és "kockázatosak" meg domborzatosak, hogy közben össze-vissza eszünk, és edzünk.

László blogon olvastad??

2012. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
A lehető legjobb dolog a világon, vedd csak meg........
2012. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Elképesztő számomra, hogy egy normális ember hogy hiszi ezt el. Értsük már meg, hogy hiába egy (mellesleg teljesen sz@r) kiegészítő, ha mellé sz@runk az egészbe bele.

Nehogy már azt gondoljuk, hogy ezt fehérje és vitamin HELYETT kell szedni. Ne vicceljünk már, könyörgöm.


Mellesleg az Előtte-utána képek teljesen irreálisak, olyan képeket mutatnak, amikből jó néhány évek munkája, nem négy hét. Érdemes a honlapon az utolsó kommentelőt megnézni, hogy Ő nem az Xtreme-től lett akkora, az is biztos.

2012. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nagyon brutál. Este bevettem egy adagot, mire felkeltem komolyan mondom Cutler lettem.


UI: Megnéztem mi van benne, és semmi extra, pénzkidobás.

2012. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Két hét alatt lettem vele 100kg szálka izom. De most mire ezt leírom már megint nőtt a domborzatom tőle.:) atom cucc!
2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Eddig kérdésekben a szójás alapú, vegyesnek tilulált proteinek vezettek. Ezek szerint megváltozik a trend?!?!


Ennyire jól sikerült a termék reklámja?!?!

Itt is meg lett adva a válasz, hogy ez egy sima, Arginin, ami nagyon régóta használt alapanyag....

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Ettől ekkora csodát elérni...... Gondolkodjunk csak ?!?!

2012. okt. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem zseniális volt (1 hónap használat után), de ti kamuzgassátok csak, meg keresgéljetek képeket a bácsiról a neten.. :D S nem szedtem mellette semmit izületvédőn kívül.
2012. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Persze BBB123

neked hiszünk.

2012. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én most rendeltem egyet kíváncsiságból, hogy milyen.. Ha valami csodát tapasztalok le írom a véleményem róla :)
2013. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azt várhatod.:)
2013. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!