Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Musclemeds vs Scitec?

Musclemeds vs Scitec?

Figyelt kérdés
Sokáig használtam Scitec kiegeket, de egyre több helyről hallom, hogy nem rossz, de az usa cuccok sokkal jobbak. Most Musclemeds-t használok (Carnivor, Arimatest, stb.) Mi a véleményetek a dologról és az említett kiegekről?

2012. okt. 26. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerinted ezek az usa cuccok, proteinek miben jobbak akármelyik mondjuk európaiaktól?

A % a termék mellett azt jelzi, hogy mennyi 100g-ban a proteintartalom.


Gaspari Myo Fsuion ProBiotic 61%-os

Inner Armor Muscle peak protein 57%-os

BSN Syntha6 50%-os

PVL MUTANT WHEY 61%-os

BSN Learn Desert 57%-os

Dymatize Elite Fusion 7 52%-os

Muscletech 100% Premium whey protein 60%-os

Nutrex Muscle Infusion 65%-os

Dymatize Elite Gourmet Protein 63%-os

2012. okt. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

CARNIVOR!!!

[link]


Hol van a neten akár angol, akár bármilyen más nyelven független szakértői tanulmány arról a Musclemeds állításról, mely a dobozon is olvasható. 350% több ebben a koncentráció, mint ha marhahúst ennél ,vagy whey proteint innál?!?!

2012. okt. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uhh hát csak kérdeztem, nem kell leharapni a fejem :D Véleményeket kértem, nem bizonygatásokat. Esetleges tapasztalatok bármely Musclemeds termékkel kapcsolatban? Tisztában vagyok vele, hogy az usa cuccokban több a %os fehérjetartalom, meg nem mennek rá annyira a marketingre, mint pl. a Scitec.
2012. okt. 27. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok vele, hogy az usa cuccokban több a %os fehérjetartalom, meg nem mennek rá annyira a marketingre, mint pl. a Scitec.



Ezt a mondatot nem tudom értelmezni?!?! Egyes amerikai márkák BSN, Muscletech stb. stb. horror pénzeket költenek marketingre.


Ez a protein lista meg nem arról szól, hogy kimagaslóan magas lenne a fehérje tartalom, sőt....


Gaspari Myo Fsuion ProBiotic 61%-os

Inner Armor Muscle peak protein 57%-os

BSN Syntha6 50%-os

PVL MUTANT WHEY 61%-os

BSN Learn Desert 57%-os

Dymatize Elite Fusion 7 52%-os

Muscletech 100% Premium whey protein 60%-os

Nutrex Muscle Infusion 65%-os

Dymatize Elite Gourmet Protein 63%-os

2012. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy termék amcsiból jön, még nem lesz hiperszuper. Persze lehet jókat találni, de nem feltétlenül kell azért lecserélni pl egy Scitec tejsavót, mert "én csak azért is amcsi terméket fogyasztok mert az jobb!"
2012. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sznofru ***** válasza:
Stillmass, Hi-Tec fehérjék nagyon jók. Azokat nézd meg inkább.
2012. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem azon van a hangsúly, hogy USA márka jobb, csak azon, hogy én 12 ezerért megveszem az ugyanolyan fehérjét mint a sciteces, csak az 13 500. Mondjuk USA szerintem jobb is...
2012. nov. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy konkrét terméket ki mennyiért tudja megvásárolni, ettől a a kérdés továbbra is az, hogy valaki a neten olvasott, tud-e független szakértői tanulmány arról, hogy a Musclemeds által közölt állítást mire alapozza.


350%-kal koncentráltabb, mint egy marhahús stek, vagy akár a whey proteinek.

2012. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sőt sokan még azt sem tudják, miből van a Carnivor? Azt ssem tudják vajon mit ehetnek?
2012. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!