Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mit sportoltok,...

Csajok! Ti mit sportoltok, mozogtok suli mellett? Jartok valahova?

Figyelt kérdés

-futas, kocogas estenkent

-terembe

-fitness

-aerobic

-zumba

-atletika, stb..


csak meg szeretnem tudni h kinek mi valt be a teste karbantartasa erdekeben


ha tudtok kuldjetek kepet az alakotokrol, h mit ertetek el!

koszii :)

L16


2012. okt. 27. 21:31
 1/10 anonim válasza:
Én Iyaido-kobudo mellett döntöttem.
2012. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem lány vagyok, de mivel a patakparton folyamatosan találkozok emberekkel, így sok lánnyal is:


futás, kocogás, biciklizés (ez keveset-kevesebbet használ, de élvezetesebb, nem annyira fárasztó, lábadnak is jobb), de nem csak esténként, bár persze, ha indokod van a későire, akkor az is jó. Mostanában viszont igencsak hideg lesz, jól öltözz fel. Kicsit majd kimelegedsz, így az optimális öltözéket majd találd meg valahogy. :)


Egyébként ha más nem, akkor gyalogolj. Komolyan mondom. Viszont abból jó sokat. 10-12m gyaloglás (1 ó 35 p körül, maximum, bár én gyorsan megyek), és egy hónap alatt annyit fogsz fogyni, hogy te sem hiszed majd el. Nekem nem volt rá szükség, de mivel mást kísértem, így nekem is lett kis eredménye.

Hajrá! :)

Hány kiló vagy egyébként, és milyen magas, ha szabad kérdezni? :)

2012. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én edzőterembe járok, már lassan 2 éve, és jó, hogy elkezdtem edzeni, sokkal jobb a közérzetem is. Először, amikor életmódot váltottam, lement rólam az a 4 kg felesleg, meg az elején még kis súlyokkal edzettem, aztán szép fokozatosan növeltem a súlyokat, és felszedtem magamra valamennyi izmot is, feszesebb, arányosabb lettem. Nekem az ideális a kicsit izmosabb testalkat. Persze a táplálkozásra nagyon oda kell figyelni, és nem egy rövid folyamat, míg átalakul az ember. Még kb. 2 év kell hozzá, hogy elérjem a célom, hogy meg legyek magammal elégedve.

17/L

2012. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Jut eszembe az utolsóról, aki jókat mondott:

Vigyázz a kajával, nézd a kalóriákat. Tudom, macerás lehet, de hidd el, 5mp rákukkantani, és úgy megvenni.

Cukros, sok kalóriás dolgokat hagyjad. Mindenből van kevesebb, ha csak kicsit kevesebb, már az is jobb.

De példának, hogy mondjak egy jót: Cola/Fanta/szinte minden mondjuk 100ml-jében van 35kCal, na már helyette találsz pl. olyan ízesített szénsavas üdítőt, amiben ugyanekkora arányban csak 4 vagy 5kCal. Azért ez igencsak sokat számít, figyelj rá, mert így lesz igazán hatásos.

Az okosak azt mondják, hogy inkább többször egyél egy nap, mint kevésszer sokat.

2012. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
@masodik:170cm vagyok es 55kg.
2012. okt. 27. 22:30
 6/10 anonim válasza:

Pedig az teljesen korrekt. Tökéletesíteni szeretnéd az alakodat, vagy miért? :)

A válaszokról mit gondolsz?

2012. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, szeretnem h megtartsam, de legfokeppen hogy alakitsam az alakomat

formasabb lennek!:))

nos az eddigi valaszok kozul inkabb a futas, kocogas es a terem keltette fel a figyelmem.

hiszen mindezekben mar volt reszem, de sosem tudtam egy rendszert kialakitani beloluk..

ezert nagyon is haragszok magamra, segitsetek!



nagyon szeretnek izmosodni, hiszen meg egy fekvotamasz is alig megy :))


[link]


ilyen alkot szeretnek elerni, igaz kozel allok hozza, csak feszesebb kellene legyek..


valami tipp ilyen teren?

2012. okt. 27. 23:13
 8/10 anonim válasza:
futás,tömegsport ahol a felülés fekvőtámasz húzódzkodás,itthon tornázok és csinálom azt amit tömegsporton is +görkorcsolya nyáron vagy 12-13 km biciklizés 14L 165/50
2012. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zumbázok.

107-ről 99,5-re mentem le, szóval épp fogyok. :)

23/L

2012. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fegyencedzés (L/24) eddig nagyon bevált (178 cm 60 kg)
2012. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!