Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heló! Hogy én most 16 éves...

Heló! Hogy én most 16 éves vagyok és ha elkezdek úgymond gyúrni akkor tényleg megállok a növésbe? Csak azért kérdezem mert már pár embertöl ezt hallottam. és milyen étrendet kéne követni, és miket kéne ennem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem állsz meg, eddz nyugodtan, de ésszel, nem túl nagy súllyal szabálytalanul rángatva és ezzel tönkre téve az ízületed, gerinced.

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi. csak egy kicsit elhíztam és izmosabb szeretnék lenni.
2012. nov. 6. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:

ja, az nem megy egyszerre, max pár hétig, de azzal nem sokra mész:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2012. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
honnan tudsz ennyi lényeges dolgot?
2012. nov. 6. 20:20
 5/8 SSanchez ***** válasza:
Olvasta a nőklapjába:)
2012. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valaki aki még nem ismeri Montez-t.
2012. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, én vagyok a nők lapja, story magazin és a kiskegyed táplálkozási tanácsadója.:)
2012. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SSanchez ***** válasza:
femina.hu-t kihagytad:)
2012. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!