Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szereket ajánlatok?

Hunore kérdése:

Milyen szereket ajánlatok?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég elkezdtem edzeni és van több-kevesebb felejleg is... Amivel nemvok megelégedve az a has, fenék és az úszógumikat is szeretném eltüntetni.. ha elkezdeném szedni a tömegnövelőket edzés mellet ak előfordulhat h a feleslegem is gyarapodni fog?

2012. nov. 9. 08:56
 1/7 Frontosa ***** válasza:
Mi a tököm az a ,,felejleg", ,,nemvok", ,,ak", ,,h"?
2012. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

élelmi-szereket ajánlok.:)

Na van itt kavarodás úgy látom:

1.Egyszerre nem lehet naturálban izmot felszedni és zsírt leadni, mert energetikailag különböző étrend szükséges hozzá. Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.


2. El kellene dönteni, hogy mit szeretnél előbb, zsírt leadni vagy izmosodni, mert nem mindegy.

2012. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Te az aki első válaszoló voltál te 1 gy..ér vagy

köszi montez... de átalakitan a masszát azért csak lehet..? nem1 emberről hallotam, hogy volt felesleg szépen rajta és edzéssel szépen megdagadtak az izmok rajta.. szóval nemkellet neki leadni az összes zsirt ahhoz hogy növessze az izmait.

2012. nov. 9. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Óriási tévedés. Nem lehet zsírból izmot csinálni. az egyik zsírszövet, a másik izomszövet. Nem lesz fából vaskarika. A zsírt le kell adni szálkásító diétával és a súlyzós edzés mellé végzett aerob edzéssel.

Izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend kell és súlyzós edzés. (pár aerob edzés itt is mehet a héten, de csak a szív- és érrendszer karbantartására)

Mint írtam, nem tudsz egyszerre zsírt lepucolni és izmot növelni KOX NÉLKÜL!!!

Tehát akiket láátál, hallottál, hogy leadtak sok zsírt és közben izmosodtak azok nem naturálba tehették. Ennyi a történet.

De ha nekem nem hiszel, akkor olvasd el ezt a cikket:

[link]


És én nem azt mondtam, hogy muszáj leadnod a zsírt izomnövelés előtt, hanem döntsd el a sorendet! Mert azt megteheted, hogy izmot növelsz, ha nem zavar, hogy marad zsíros a hasad, majd később, ha elértél egy nagyobb izomméretet, akkor leszálkásítasz, leadod a zsírt és jó lesz a forma. Egyébként ezt célszerű tenned, ha nem sok zsír van rajtad. Ha pedig van kb 8-10kg zsír, akkor érdemes szálkásító diétával egy részét leadni. De ilyenkor is menjen súlyzós edzés + aerob!

2012. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok elhízott embernél azért tűnik úgy, hogy fogyás közben izmot szed fel, mert az előző állapothoz képest sokkal szebbek az izomtónusok (egyáltalán vannak), az edzéstől az izmok vérellátása jobb, a bőr kisimultabb, és az emberek magabiztosabbak is lesznek, amitől inkább erőt sugároznak. Valójában csak annyi történik, hogy az izomról eltűnik a zsír és elkezd látszani, de szálkásító diétától kox nélkül az izom nem fog nőni.
2012. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben rendben, vagy már rendbe tetted a szilárd étkezése, akkor tápkieg esetében:



- multivitamin,

- minőségi whey alapú, szénhidrátot nem tartalmazó protein,

- szénhidrátforrás,

- creatin monohydrát por verzió,

- omega zsírsavak.


.... amire szükséged lenne.

2012. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kössz a felvilágositást!! :)
2012. nov. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!