Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napközben amikor suliban...

Napközben amikor suliban vagyok érdemes lenne bedobni 1-2 kapszula BCAA-X-et?

Figyelt kérdés

mert sajnos nem tudom bevinni a suliba csirke rizses kaját, mert buszozok és nem akarok még pluszba még egy táskát vinni(a meglévő kettő mellé), Meg félek hogy megromlik ha egész nap suliban vagyok:D tk kenyeret viszek magammal mindig. És nem tudom hogy mehetne mellé e egy ilyen hogy elkerüljem az izomvesztést:D

[link]


2012. nov. 18. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem romlik meg. Vidd nyugodtan. Én este megcsinálom a kaját, reggel megmelegítem mikróban. Van hogy délután 3-ig ott vagyok, és semmi baja. Főleg most télen, 2-3 óra alatt kihűl így is, hogy meg volt mikrózva.
2012. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül a BCAA nemfog ártani
2012. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
semmi értelme nem lesz,inkább plusz adag protein fogyassz ha meg még raksz bele egy kis darát zabot akkor meg maga a tökély
2012. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem tudod megoldani - bár mindenre van megoldás csak akarni kell - akkor vegyes protein (casein, egg,whey) lassú felszívódású figyél magaddal. Víz csak van suliban. Vihetsz magaddal proteinszeleteket is. A BCAA, EAA is egy megoldás, de ez abban az esetben lenne megfelelő napközben, ha két szilárd étkezésed között menne.


1-2 kapszula BCAA-val legxyen bármilyen márkájú, az ég világon semmire nem mész, mivel 6-10g/adag a megfelelő. A tabletták meg kapszulák nagyobb része 500mg-os, elvétve akad 1500mg-os BCAA. Tehát ilyen verzió esetén az 1 adag hatóanyagtartlom függvényében kellene 6-10g-nak megfelelő tablettát, kapszulát megenned.

2012. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!