Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A combom már...

Mit csináljak? A combom már túl izmos, szeretném vékonyítani, a fenekemet meg feszesebbé tenni.

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok már, nagyon alacsony a testzsírszázalékom, de ha a fenekemre edzek akkor azzal együtt izomlázam lesz a combomban is, pedig vékonyabb lábakat akarok mint most van. Mivel érhetném el? Nincs sok felesleg a a fenekemen, de szeretném hogy feszesebb, keményebb legyen. Lány vagyok :)

2012. nov. 25. 17:02
 1/7 Takumi ***** válasza:
A kettő egyszerre nem megy. Guggolj.
2012. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).
2012. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak szálkásítanom kéne? de már nagyon vékony vagyok, a hasam már szinte kockás és teljesen lapos pl. a lábam meg azért vastag mert izmos. Van olyan gyakorlat ami jó fenékre, de a combomat nem erősíti egyáltalán? Lehet csak fogynom kéne a fenekemből és akkor jobb lenne
2012. nov. 25. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan gyakorlat, pl lábemelés hátrafelé térdállásban, de inkább eddz mindenre és hagyd el a cukros, zsíros kajákat, fehér lisztes cuccokat. Legyen tiszta étrended.
2012. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Takumi ***** válasza:
Szerintem nincs olyan gyakorlat, ami csak fenékre megy. Ha van Montez kijavít:)
2012. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, ha csak tizedannyi lánynak lenne tényleg izmos lába, mitn amennyi azt hiszi magáról, de szép világ lenne... az meg elég irreális, hogy túl izmos combod legyen béna fenékkel, a kettő együtt jár, szóval a diagnózim megint önképzavar. Esetleg egy képet dobhatnál, hogy objektíve megmondjuk, mi a helyzet. Eddig az ilyen esetekben 100,00%-osan bizonyította a kép, hogy nincs szó túlizmosságról.


(mondjuk mhiez képest "túl" a túl? A mai elváráshoz képest, hogy a nő és az izom tartsa távol magát egymástól? Akkor már 1 g izom is túl...)

2012. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a mai elváráshoz, szeretnék vékonyabb lábakat:) az étrendem jó, nem eszem s liszteset, se cukrosat :)
2012. nov. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!