Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az mennyire lenne unfair, ha...

Az mennyire lenne unfair, ha valakit jól tökön rúgsz verekedésben?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom verekedni fog 1-1 elleni küzdelemben ő azt mondta, hogy nem szarakodik jó tökön rúgja és elvan intézve. Szerintem 2-1 ellen még megérthető lenne a dolog. Ha 1-1 ellen, akkor szerintem rendesen ököllel legyen intézve a dolog.


amúgy egyidősek, kb egy súlyba vannak ,tehát olyan 70-80 kg között vannak mind a 2-en.



2012. nov. 26. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Már alapból hülyék hogy verekednek...m1.

"Harc" szempontjából eléggé szánalmas.ha már verekedik az ember 1-1 ellen legyen 'tökös' és harcoljon normálisan.A több v 1 ben már nem unfair ha te vagy egyedül.

A súlyokhoz mérten 1-2 pontos ütésből el lehet intézni a másikat persze nem tudjuk mekkora a kitartásuk.

2012. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy boxmeccsrol van mondjuk szo, vagy elore meg van beszelve hogy tegyuk fel 3kor a suli elott verekszunk, akkor patkanysag tokon rugni a masikat.


Ha viszont megtamadnak, akkor mindent szabad, mindegy hanyan vannak.

2012. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki hogy hülyeség az egész verekedés de ha ő ezt akarja akkor csinálja. Nincs megbeszélt időpont szerintem akkor mennek egymásnak amikor jól felhuzzák a msáikat mert egysuliba járunk mind a 3-an, és szünetbe szokták egymást basztatni ott mindenki előtt.
2012. nov. 26. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy két erős atyai pofon kellene a haverodnak is, meg akivel verekedni akar, annak is, megáll az eszem.
2012. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a legtöbb tapasztalt verekedő tudja,hogy nem a legbölcsebb dolog emelni a tétet bunyó közben.

mert egy sima ökölharcban győz az egyik,bunyóztak egy jót,mindenki túléli pár lila folttal,esetleg vérző orral.

pár nap alatt nyoma sincs az egésznek.

de ha az egyik beletesz ilyeneket,hogy tökön rúgás,legalábbis megpróbálja,akkor ezzel ki nem mondva emeli a tétet és a másik meg kinyomja érte a szemét és eltördeli az ujjait mondjuk.

szóval ezért f@szság az ilyesmi,ha egy sima kis verekedésből kemény élethalál harcot csinál az egyik,mert parás gyáva ge-ci,ahhoz,hogy férfiként rendezze az ügyeit.


önvédelmi szinten meg megint más,de most nem az volt a kérdés.

párbaj helyzetben,nézők előtt,sunyi patkány dolog az ilyen.

2012. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha haverok is vannak a közelben könnyen előkerülhet bicska, kisbalta egy ilyenért :D Mintha csak kiosztanának egy két pofont. Amúgy meg én vennék fel protektort, ha már verekedni megyek.
2013. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárki, aki öklöt emel egy másik emberre.. jogosan (törvényesen) kiherélt, sőt akár élettelen állapotba kerülhet. Nincs olyan, hogy társadalmi elfogadás primitív erőszak terén. Van küzdősport - és akkor nincs sérülés, mert szabályok és védőcucc használatos, és van utca: ahol igenis, aki kezet emel a másik emberre, annak előfordul hogy letépik a karját. És belehal, NEM ÖKLÖZÜNK MÁSOKKAL. És itt nincs szó tétekről, ha valaki komolyan leáll 'verekedni', az ne várja el hogy kíméljék. Ha óvatosságot akar, akkor menjen boxolni, vagy maradjon otthon, az utca nem szórakozásra, erőszaktevésre való!
2013. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem vicces, amikor két képzetlen ember verekszik... :) Egy tanult ember nem kérdezget ilyeneket, és nem is bocsátkozik ilyen adok-kapokba. Ha megtámadják, kikényszeríti a maga harcmodorát és 10 mp alatt hatástalanítja a másikat (birkózás/judo: egy dobás, 1 mp; box: egy sorozat testre 2 mp; karate, thai box: egy jó nagy combos és viszlát ½ mp; aikido: ha csak megfog, rányomsz egy nikkyot és felmosod vele a padlót 2 mp -- kihagytam valamit?). Nem kell tökönrúgásról fantáziálni.
2013. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!