Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt az aminosavat mikor...

Ezt az aminosavat mikor érdemes bevenni?

Figyelt kérdés
Vettem taurint, de nem tudom mikor lenne èrdemes bevennem. Reggel, edzès előtt utàn? Mikor??

2012. dec. 6. 21:42
 1/4 dirtboy ***** válasza:

edzéshez vagy edzés után is mehet


miért pont taurint vettél?

2012. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Taurin? Az ha jólinfórmálódtam, nem fehérjeépítő aminosav, hanem a glükóz izmokba való eljutattását segíti(?) szal ha jól értelmezem akkor edzés után.

/Ha hülyeséget írtam, javítsatok ki/

2012. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért veszel olyat amiről azt sem tudod mire,mikor jó?
2012. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Taurin például tök jó, ha az ember "felöntött a garatra". Másnaposság ellen a szesz toxikus hatását csökkentheti. Amúgy a szívre és a vérnyomásra is tökéletes. Agyi, élénkítőnek is jó megoldás. Használata edzést követően érdemes. Használhatod edzés közben is glutaminnal együtt, így egy sejttérfogat szabályozást érhetsz el. Egyébként elég sok funkciót indithat be a szervezetben. Ha más napszakban használod, akkor érdemes üres gyomorra használni.
2012. dec. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!